Filozofun Yolu

is creating Podcast

Select a membership level

Kolay gelsin!

$2
per month

Yanımızda olup bizi takip ettiğini göstermek için iyi bir fırsat!

Çorbada Tuzumuz Olsun!

$5
per month

Program yapımı için harcanan masraflara ortak olmak için hesaplı bir tercih!

Bu Ay Masraflar Benden!

$10
per month

Web hosting ve media server masraflarını sırtlanmak isteyenlerden gayet iyi bir destek miktarı. 

3

patrons

About Filozofun Yolu

Biz Kimiz, Neyiz?

Felsefe öğrenmek, felsefi metinler okumak fakat nereden, nasıl başlaması gerektiğini bilmeyenlerin dinlemesi ve entelektüel ilgilerini tatmin etmesi için hazırladığımız eşsiz bir podcast programıyız.

Nasıl Olacak Bu İşler?

Üniversitelerin Felsefe Bölümü Lisans programlarını izleyerek, görece geniş içerikli yayınlar hazırlamayı hedefliyoruz. Öncelikle başta felsefe tarihi olmak üzere 25 asırdan beri günümüze kadar uzanan felsefe disiplini ve bunu icra eden filozoflara ilişkin geniş içerikli temel bilgileri paylaşacağız. Böylelikle yayınlarımızı düzenli takip edip gerekli okumaları yapan dinleyicilerimizin felsefe konusunda konusunda yetkinliği lisans mezunu birine epey yakın olacaktır. Gerekli donanıma sahip dinleyicilerimizle artık günümüzün felsefe sorunları, gündelik yaşama ilişkin sorunlar ve hayatımızı nasıl yaşayabileceğimize ilişkin programlar yapmaya devam edeceğiz.
Program içeriklerimizi web sayfamızdan, iTunes ve Google Podcast, Spotify, TuneIn radyosu ve YouTube üzerinden dinleyebilir ve program notlarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sayfamızı -henüz içeriği dar olmakla birlikte- bir felsefe sözlüğü ve başvuru kaynağı olarak da kullanabilirsiniz.

Destek Mazım Mı?

Gerekli kayıt donanım ve kaynak masraflarını kalıcı olarak halledebildik ama web sayfası ve podcastların yayınlandığı web server'i için yıllık ödemeler yapıyoruz. Buradan gelecek ekonomik destekle veya takipçilerimizden gönüllü olarak gelecek destekle bunu halletmek istiyoruz. Hedefler bölümünde belirtildiği gibi patron sayısı ile doğru orantılı olarak podcast ve video üretimini artırmak, bu işe daha uzun vadeli ve profesyonel yaklaşmayı hedefliyoruz. Her bir program çok vakit ve emek aldığı için programın biz yapımcılara olası tüm faydalarını göz önüne almak istiyoruz.


Kısaca programın sürdürülebilir ve ulaşılabilir olması için desteğe ihtiyacımız var. Belki de en önemli destek bizi sosyal medya hesaplarınızdan tavsiye edip paylaşmanızdır. Sizin bir zamanlar olduğunuz gibi bizden bihaber çok fazla insan var, kendi sosyal ağınızın bize çok yardımı olacaktır.

Bilal v İlker
Goals
3 of 25 patrons
İki ayda bir patronların istediği felsefi bir konuda program yapacağız. Bunun haricinde şimdilik öğrenme aşamasında olduğum animasyon yapma işlerini çözüp video yapmaya başlıyoruz. 
1 of 3

Become a patron to

20
Unlock 20 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Filozofun Yolu

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits