Flaps Club

is creating Genuine interviews, eligible articles and more.
Select a membership level
harcıâlem.
$2
per month

Tam olarak kelime anlamında olduğu gibi herkesin yapabileceği, herkes için uygun olan bu bağış türü küçük bir miktar gibi görünse de hedeflerimiz için aslında büyük bir adım.


• Videoların açıklamalarında desteklerinizden ötürü teşekkür.

Includes Discord rewards
müteşekkir.
$5
per month

Ürettiğimiz ve üreteceğimiz içerikler için bize güzel bir teşekkür etmek isteyenlerin seçtiği bağış türü.


• Videoların açıklamalarında desteklerinizden ötürü teşekkür. 

• Yayınlanmamış özel fotoğraf ve videolara erişim.

• İmzalı kitap çekilişine katılım.

Includes Discord rewards
kadirşinas.
$20
per month

Ürettiğimiz içeriklerin değerlerini kavrayan ve bu değerleri hem kolay hem de hızlı bir şekilde ileriye taşımamıza yardımcı olmak isteyenlerin seçtiği bağış türü.


 

 

• Videoların açıklamalarında desteklerinizden ötürü teşekkür. 

• Yayınlanmamış özel fotoğraf ve videolara erişim.

• İmzalı kitap çekilişlerine katılım.

• Flaps Club'ın somut ürünlerden oluşan; sürprizlerle dolu bir paket. 

 

Includes Discord rewards

1

patron

$2

per month

About Flaps Club

Flaps Club olarak yeni bir medya anlayışının dinamikleri ile birlikte öncelikli olarak Türkiye'nin, ardından Dünya'nın entelektüel haritasını oluşturmayı hedefliyoruz. Bu hedefimizde bizi güçlü tutan en önemli kavramın yaratmayı amaçladığımız topluluk anlayışı olması nedeni ile Youtube kanalımızda yayınlanan röportaj serilerinin yanında, sitemizde yer alan nitelikli sanatsal ve akademik içerikler ile de insanların birbirini kanatlandırmasını ve karşılıklı olarak gelişmelerini sağlıyoruz.Biz, elitizm ve meritokrasi (liyakat) farkındalığını tüm topluma yaymaya çalışan, yeni medya içerisinde yeni bir medya cümlesi ile yola çıkmış, sanatı, bilimi ve felsefeyi her şeyden yukarıda tutan bir kulübüz.

Flaps Club olarak belirttiğimiz gayeler uğrunda yoğun bir şekilde çalışmayı sürdürüyor olsak da hedeflerimize ulaşabilmemiz adına maddi destekler büyük bir önem taşıyor. Çıktığımız bu yolda sağlayacağınız her katkının size olduğu kadar torunlarınıza da yaptığınız bir yatırım olacağını büyük bir samimiyetle söyleyebiliriz. Kalıcı bir şeyler bırakmak için herkesin desteğine ihtiyacımız var, çünkü kaliteli işler zamanla zaman da parayla varolabiliyor ancak. Bize yardımcı olarak Flaps Club'un ücretsiz olarak sunmaya devam edeceği içeriklerin kalitesinin ve sayısının daha hızlı bir biçimde yükselmesinde rol oynayabilir ve geleceğe değer katma sürecimizde kulüpte yerinizi alabilirsiniz.
Goals
1 of 500 patrons
Süreç ekibinin çekimlerdeki masraflarını ve İstanbul dışındaki konuklarla daha sık görüşebilmesini sağlayabilirsiniz.
1 of 3

Recent posts by Flaps Club