Geekyapar!

is creating is creating educational, cultural, entertaining video content

Select a membership level

Destekle Bizi!

reward item
reward item
$5
per month

Ey internet yolcusu! Damlaya damlaya göl olur atasözünü her zaman hatırlarız! O yüzden seni unutmayacağız ve her videomuzun altına adın altın harflerle yazılacak! Dahası bize soracağın soru var ise bunu sana özel postun altına yazacaksın ve ana kanalda yayınlanacak soru-cevap videosunda senin soruna da yer vereceğiz! Discord kullanıyosan da serverimizda isminin yanına  "Kayyumlar!" rolü eklenecek!

Includes Discord benefits

Şımart Bizi!

Limited (50 remaining)
reward item
reward item
$30
per month

Ey internet lordu! Bu şekil bir desteği mi uygun gördün? O zaman biz sana özel ayda bir geek muhabbeti ya da salt muhabbet videosu göndereceğiz. Üstelik sen hangi konudan bahsetmemizi istersen! Yeter ki konu hakkında en az bir iki şey bilelim. Her videomuzun altına ismini altın harflerle yazmayı da unutmayacağız! Ha soru cevap videosunda da tuzun bulunabilir elbette!  Discord kullanıyosan da serverimizda isminin yanına  "Kayyumlar!" rolü eklenecek! 

Includes Discord benefits

Katıl Bize!

Limited (9 remaining)
reward item
reward item
$100
per month

Ey internet kralı! Bu şekil destek olacaksan madem bizim de sana kapılarımız açılacak. Sınırlı sayıdaki bu seçeneği her seçen gibi seni de Geekyapar! ahalisi olarak stüdyolarımızda bir gün boyunca  ağırlayacağız! Birlikte goy goyun dibine vurup, eğlencenin belini kırıp, muhabbetin hasını yapacağız! Ayrıca elbette sana da özel muhabbet videosu gönderip, ismini her videomuzun altına  altın harflerle yazacağız! Ha soru cevap videosunda da tuzun bulunacak elbette! Krallar gibi ağırlanacaksın işte!  Discord kullanıyosan da serverimizda isminin yanına  "Kayyumlar!" rolü eklenecek! 

Includes Discord benefits

1

patron

About Geekyapar!

Merhaba internet yolcusu! Patreon'un maksadını biliyorsun. Geekyapar'ın ne olduğunu da bilmeden buralara gelmemişsindir. Lafı uzatmayalım. Faturaları ödeyip işimize devam edebilmemiz için paraya ihtiyacımız var. Bizi seviyorsan, vereceğin para kendi ruh ve zihinsel sağlığına bir yatırım olarak da algılanabilir. Sevmiyorsan da ödeme yapabilirsin tabi. Öpüyoruz, kolay gelsin.

Not: Verecek paranız varsa verin, çok paranız varsa çok verin, ama çoluğunuz çocuğunuzun rızkından aşırıp da vermeyin. Biz burada kültür için savaşıyoruz, ama her şeyin başı sağlık!

Geekyapar! - https://www.youtube.com/geekyapar
Geekyapar! Tw - https://www.youtube.com/GeekyaparCanlı
Geekyapar! Twitch - https://www.twitch.tv/geekyapar
Geekyapar! Müzik - YAKINDA
Geekyapar! Jr - YAKINDA
Geekyapar.com - https://geekyapar.com/
Geekyapar! Instagram - https://www.instagram.com/geekyapar/
Geekyapar! Twitter - https://twitter.com/Geekyapar
Geekyapar! Facebook - https://www.facebook.com/geekyapar
Geekyapar! Discord - https://discordapp.com/invite/YQKZVhE
Geekayapar! Patreon - https://www.patreon.com/geekyapar

Goals
0% complete
Yeni ve daha büyük bir stüdyoya geçeceğiz!
1 of 1

Become a patron to

Be part of the community
Connect via private message

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits