Girişim Kur

Girişim Kur

Creating Girişimcilik Eğitimleri

Select a membership level

Ürünümden Nasıl Para Kazanırım?

$9
per month
  • (Bkz: Gelir Modelleri)

30'dan fazla gelir modeli denedim. Bazıları çalışıyor bazıları çalışmıyor. Sizlere nelerin zaman kaybı olduğunu anlatmakla birlikte nelerin çalıştığını kanıtlarıyla birlikte gösteriyorum.

  • Eğitim

Nasıl Müşteri Bulurum?

$19
per month

Ücretli ve ücretsiz olarak nasıl müşteri bulacağınızı anlatıyorum. Ayrıca var olan müşterinizden tekrar para kazanmanın yollarını da anlatmaktayım.

  • Eğitim

Ziyaretçiyi Nasıl Üyeye Dönüştürüm?

$29
per month
  • Websiteme Gelen Ziyaretçi Nasıl Üyeye Dönüştürüm?

Websiteleri ve uygulamalarda işinize yarayabilecek teknikler. Bu alanda yeni bilgiler öğrendikçe yeni paylaşımlar yapacağım.

  • Eğitim

About Girişim Kur

Girişim Kur Nedir?
Para kazandıran girişimcilik eğitimleri paylaşılan eğitim platformudur.
Eğitimler:
  • Gelir Modelleri
  • Pazarlama
konularına odaklanır. İlerleyen süreçlerde isteğe göre yenileri eklenebilir.

Girişim Kur'u Kim Kurdu? Neden Kurdu?
Girişim Kur'u Uğur KILCI (girişimci ve içerik üreticisi) tarafından kurulmuştur. Kendisi uzun yıllardır YouTube üzerinde eğitim videoları çekip paylaşan biriydi. Tam bir seri girişimciydi. 600'den fazla projeyi hayata geçirdi. Bir gün yolda yürürken "İşKur" aklına gelmesiyle "acaba Girişim Kur diye site var mı?" diyerek hemen alan adını sorgulayarak fikri aklına yazmıştır. Aylarca hatta yıllar kimse tarafından alınmayan domaini, sonunda almıştır. İnsanlara nasıl girişim kurulacağını öğretmeyi istemiştir.

İlk denemesinde Indie Hacker'ın tasarımından esinlenerek sadece "Indie Hackerlar" odağında bir topluluk sitesine dönüştürmüştür. Üyelik herkese kapalıydı. Sadece belli başlı davetli insanlar yazabiliyordu. O da bir çok girişimciye mesaj atıp içerik girmesini istedi. Aslında bu kötü bir stratejiydi çünkü girişimciler zaten yoğun ve sen ekstra içerik istiyorsun. 1 kişi para vererek üye oldu. Ama aktiflik olmadığı için fikri rafa atmıştır. Raf demek, fikir ölmedi bir gün tekrar yapılmak için bekliyor demek.

Zaman içinde daha profesyonelleşen ve Komunite.com.tr üyesi olan Uğur, öğrendiklerini paylaşmak konusunda büyük bir açlık hissetmeye başlar. Fakat bu açlık gelire dönüşmeden yapmaması gerektiğini iyi bilir. Kendisi geçmişten tecrübelidir. Tüm bilgisini üretsiz paylaşmak müthiş enerji ve zaman alır. Bu sebeple Girişim Kur markasını yeni bir vizyon ile düşler. 19.08.2022 tarihinde Patreon ile Girişim Kur, hayata bir kez daha gözlerini açar.

Recent posts by Girişim Kur

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits