Görsel Pencere

is creating history, lists, research, science, nature and more.
Select a membership level
Gönüllü
$2
per month

Bizlere destekte bulunmak için, en uygun seviyemiz. İzin verirseniz isminizi sitemizde "Destekleyenler" kısmında yayınlayacağız.

Destekleyen
$5
per month

Destekçilerimiz için ikinci seviyemiz. Dilerseniz araştırılmasını istediğiniz tarihi konular hakkında makale yazabiliriz. Makalemizin sonunda da adınızı katkı verenler kısmında belirtebiliriz.

Takipçi
$10
per month

Üçüncü seviye ile bizi destekleyen; araştırılmasını istediğiniz tarihi, dünya ve bilim üzerine konulardan makale yazabiliriz. Makalemizin sonunda da adınızı katkı verenler kısmında belirtebiliriz.

0

patrons

$0

per month

About Görsel Pencere

Patreon üzerinden hedefimiz; yüzlerce destekçiye ulaşarak sürdürülebilir bir büyüme yakalamak. 

  • Öncelikle biz kimiz?
  • Amacımız nedir?
  • Binlerce Türkçe İçerik sitesi varken bizim farkımız ne olacak?
  • İleriye dönük hedeflerimiz neler?

Elimizden geldiği kadar bahsetmeye çalışalım.Kısaca kendimizden bahsedelim. Ziyaretçilerine doğru ve eşsiz bilgiyi iletmeyi kendimize misyon ediniyoruz. Görsel Pencere'yi; Nisan 2019 yılında çevrimiçi yayın hayatına başlattık. Yazdıklarımız birilerine ulaşsın düşüncesiyle yola çıkmışken, bir anda günlük binlerce kullanıcıya eriştik.
Olumlu yönde eleştiriler hobi olarak başladığımız bu işi yapmaz için bizi kamçıladı. Yapıcı eleştirileri de dinleyip, hatalarımızdan ders çıkardık. 
Mükemmel bir enerjiyle gidiyoruz ve durmaya da niyetimiz yok.Türk İnternet siteleri arasında ayrı bir yere sahip olmak istiyoruz. Arama motorları için değil kullanıcılar odaklı, bilgi dolu, en iyi içeriği sunma gayreti ile yola çıktık. Bu yolda uzun soluklu olmak ve günlük tekil ziyaretçi sayımızı 1 Milyonun üzerinde tutma hedeflerimiz var.Maalesef çoğu kişi, bilginin okunarak ve araştırarak kazanılacak bir yeti olduğuna inanmak istemiyor. Bizim gayemiz; bilgiyi görseller ile süsleyip, insanların gerçeği ve doğruyu farklı bir pencereden görmelerini sağlamak. Bu nedenle adımızı Görsel Pencere koyduk.Başarıyı yakaladıktan sonra gerçekleştirmek istediğimiz bir çok hayal var. Bunları kısaca sıralarsak;
- Şirketleşme sürecine girmek,
- Bilgi paylaşmayı seven insanlar ile çalışmak,
- Doğru bilgiyi insanlara iletmek,
- Türk ve Dünya tarihi hakkında detaylı araştırmalar yaparak, her hafta belgesel kıvamında, kurgusu mükemmel 12 dakikalık bir video hazırlamak,
- Sosyal medyada bilgi kirliliğini önleyici görsel destekli makale ve videolar hazırlamak,
- Kullanıcılarımızdan gelecek gerçekçi fikirleri değerlendirip, ziyaretçilerimiz ile ortak projelere imza atmak,
- Mobil uygulama geliştirmek,
- Kaliteden ödün vermeden günde en az 14 içerik yayınlamak.Hakkımızda daha detaylı bilgiler almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her türlü soru, düşünce ve eleştirileriniz için [email protected] mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Recent posts by Görsel Pencere