הפודקאסט של היסטוריה גדולה בקטנה

is creating History podcasts

Select a membership level

פוגר

$1
per month

כל שקל עוזר! אנחנו מעריכים את תרומתכם הצנועה, ונספק לכם כאן עדכונים חודשיים עם חדשות על הפודקאסט, העמוד, וכל דבר אחר שעולה לנו לראש.

מדיצ'י

$5
per month

תודה רבה! בנוסף לעדכונים חודשיים, תקבלו כל שבוע לינק להורדה מוקדמת של הפרק החדש בפורמט MP3 יומיים לפני שהוא עולה באופן רשמי, כדי שתוכלו לשמוע אותו לפני כולם ולספיילר להם.

רוטשילד

$10
per month

יא רבנאן! בנוסף לכל ההטבות ממקודם, נכיר בכם כספונסרים רשמיים של הפודקאסט ונציין את שמכם בכל הקלטה כנותני חסות. שכל העולם ישמע!

69

patrons

$376

per month

About הפודקאסט של היסטוריה גדולה בקטנה

המיזם "היסטוריה גדולה, בקטנה" התחיל ב-2014 כפרויקט שמטרתו להנגיש את ההיסטוריה האקדמית לקהל הרחב בצורה קלילה, קצרה ובגובה העיניים. מאז גדלנו, בגרנו והתרחבו ואנחנו כיום צוות של עשרה מאסטרנטים ודוקטורנטים מאוניברסיטאות שונות בארץ ובעולם, שמראים מידי יום לשמונים אלף ישראלים שהיסטוריה זה לא כזה משעמם

וגם זה לא הספיק לנו, אז ב-2018 התחלנו פודקאסט שבועי, בו אנחנו מארחים מידי שבוע אורח מתחלף מתחום היסטורי שונה באקדמיה לשיחה של שעה וקצת על מה שהוא חוקר. היו אצלנו מומחים שדיברו על נאצים שברחו לסוריה, מרגלים מוזיקליים באנגליה, יהודים אנוסים בהולנד, שמאניות מסתוריות בקוריאה ועוד הרבה אחרים.
הכל כמובן, מוגש למאזינים בחינם לחלוטין. לא כי יש מאחורינו טייקון שמממן אותנו, אלא כי אנחנו פשוט אוהבים לעשות את זה, וחושבים שיש מקום גם לקהל הרחב להיחשף לכל המידע שמסתובב במסדרונות האקדמיה. יחד עם זאת, בעוד הזמן שלנו ניתן באהבה, הפודקאסט הוסיף איתו עלויות נוספות - איחסון הקבצים, נסיעות לאולפן, ציוד וכמובן בירה לאורחים ובפלות לעודד (ועוד), ובזה אנחנו נשמח לתמיכתם

בתמורה לכמה מספרים על הצג, אתם תכנסו למועדון האקסקלוסיבי של התומכים בפודקאסט שלנו, ותקבלו, אם תרצו בכך, הצצות לפרקים עתידיים לפני שהם מתפרסמים להמונים, התייעצות על בדיחות אבא, מידע על פרוייקטים נוספים שלנו (כמו הרצאות או מפגשים) ואפילו תוכלו לקבל ד"ש עם שמכם בשידור! יא אללה, היינו הופכים לתומכים של עצמנו אם זה היה אפשרי!
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 20 exclusive posts
20
Writings
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 20 exclusive posts
20
Writings

Recent posts by הפודקאסט של היסטוריה גדולה בקטנה

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits