Holubí pošta

is creating Emails
Select a membership level
Holubí patron
$1
per month
Holubí patroni nám umožňují Holubí poštu provozovat a dále rozvíjet!
Holubí mecenáš
$5
per month
Holubí mecenáši nám přispívají na nápoje k přípravě emailů.
Vedoucí pošty
$10
per month
Vedoucí pošty nám přispívají na občerstvení na pravidelná setkání pošťáků.

3

patrons

About Holubí pošta

Vítejte na patronské stránce holubí pošty!
Stránky našeho projektu najdete na adrese www.holubiposta.cz


KDO JSME A CO DĚLÁME?
Jsme parta kamarádů, která se rozhodla bojovat proti blbé náladě ve společnosti. Vytváříme pro vás pravidelně vtipné, zajímavé a hlavně nepolitické emaily. Chceme vytvořit kontrast všem toxickým emailům, které řetězově kolují po emailech zejména starších lidí. 

PROČ TO DĚLÁME?
Před pár lety jsme s bráchou založili emailovou schránku naší babičce. S potěšením jsme poslouchali historky o tom, jak se babička spojila s řadou starých známých a jak si začali navzájem vyměňovat zprávy.

Většinou se jednalo o řetězové emaily s prezentací různých fotografií v příloze. Časem ale babče začaly chodit velmi negativní, pomlouvačné, manipulativní a lživé texty, namířené proti politikům, vybraným skupinám obyvatel či některým náboženstvím. Nejvíce jich vždy chodilo v období voleb a jiných politických událostí.

S babičkou jsme si promluvili a doporučili jí, aby si informace z přeposlaných emailů ověřovala a tyto nenávistné zprávy dále nešířila. Uvědomil jsem si však, že i tyto zprávy formují její názor na okolní svět a společnost. Rozhodl jsem se s tím něco udělat a začít ji posílat více osobních a jinak zajímavých emailů, aby se znovu začala na čtení doručené pošty těšit.

Když jsem se o této zkušenosti bavil s kamarády, ukázalo se, že v podobné situaci se ocitl téměř každý. Napadlo nás tedy založit Holubí poštu a začít tvořit protipól k toxickým řetězovým emailům, které běžně po internetech kolují.

PROČ BYSTE NÁS MĚLI PODPOŘIT?
Holubí pošta je zcela nezávislá a nebude nikdy zasílat žádnou reklamu. Provoz pošty hradíme ze svých peněz a pošťáctví se věnujeme ve svém volném čase. Pokud je vám naše počínání sypatické, staňte se naším patronem, pomožte nám zaplatit náklady a pozvěte nás třeba na kávu či pivo, ať se nám dobře píše! :)
Goals
3 of 100 patrons
Pokud získáme aspoň 100 patronů, zaplatí se nám roční provoz Holubí pošty!
1 of 3