Host Reportéra

Host Reportéra

podcast

Select a membership level

Patron podcastu 🎙️

reward item
reward item
$2.50
per month
  • Občas si nás poslechnete, některé díly vás baví, chtěli byste, aby jich bylo co nejvíc, a tak posíláte příspěvek na kávu. Děkujeme!

  • General Support
Most popular

Epizody s obsahem navíc ✨

reward item
reward item
$4.50
per month
  • Během každého rozhovoru vznikne ještě několik minut povídání, které bude exkluzivním obsahem pouze pro vás. ✨
  • Exclusive content

Položte otázku ❔

reward item
reward item
$8.50
per month
  • Během každého rozhovoru vznikne ještě několik minut povídání, které bude exkluzivním obsahem pouze pro vás. ✨
  • Tomáš Poláček vás navíc pozve do skupiny HoRe (Host Reportéra) na WhatsAppu, bude vám dopředu hlásit jména hostů, můžeme konzultovat výběr témat i konkrétní otázky. ☎️
  • Exclusive content
  • Discussion of topics and questions

46

patrons

$173

per month

About Host Reportéra

Vítejte HoRe!

Podcast Host Reportéra (HoRe!) jsme spustili pár týdnů po začátku pandemie koronaviru na jaře roku 2020. Budeme upřímní: tehdy jsme netušili, jestli náš měsíčník Reportér nečekanou krizi zvládne a chtěli jsme čtenářům dokázat, že si zasloužíme jejich věrnost. Ve volném čase a bez nároku na honorář jsme postupně připravili desítky rozhovorů, a překvapeně zjišťovali, že ačkoliv jsme píšíci novináři, nový podcast si našel své fanoušky.

Uplynul téměř rok a nová práce nás baví snad ještě víc než na začátku. Budeme-li pokračovat v upřímném duchu, tak ano: klidně budeme dál natáčet rozhovory i ve volném čase a zdarma. Poslední dobou ale příznivců podcastu Host Reportéra přibývá, a my začínáme doufat v to, že by někteří z nich mohli ocenit naši práci finančním příspěvkem na povzbuzení a další rozvoj. Nehodláme nikoho přemlouvat, chceme pouze poprosit: pokud si to někdo z vás může dovolit a posloucháte nás upřímně rádi, oceníme jakýkoliv příspěvek.

Slibujeme, že se náš podcast pokusíme neustále zlepšovat. O všech plánech se hodláme radit právě s těmi, kdo nám finančně pomohou - tito fanoušci se stanou součástí týmu HoRe! a budou v pravidelném, častém kontaktu s tvůrci.

Budeme rádi, když se podíváte na odměny, které jsme pro vás připravili. Třeba nakonec nepřispějete, což ale nevadí.

Stejně moc děkujeme za to, že nás posloucháte. HoRe!

Become a patron to

139
Unlock 139 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Host Reportéra