Ignacy z Japonii

is creating videos, music

Select a membership level

Team Sapporo

$3.50
per month
Pod koniec każdego miesiąca otrzymasz minimum 30 zdjęć z Japonii zrobionych przeze mnie w poprzednim miesiącu.

Uwagi:
 - Potrzebne jest konto Google, ponieważ udostępnię zdjęcia przez link do mojego albumu na serwisie Zdjęcia Google.
- Nagroda może się zmienić, jeśli przyjadę do Polski.
  • Zdjęcia z Japonii

Team Asahikawa

$6
per month
Otrzymasz nagrodę dla Team Sapporo.

Dodatkowo dam Ci uprawnienie do dołączenia do mojej zamkniętej grupy na Facebooku, w której rozmawiamy swobodnie w małym gronie.
  • Zamknięta grupa na Facebooku
  • Zdjęcia z Japonii

Team Hakodate

$12
per month
Otrzymasz wszystkie wcześniejsze nagrody.

Dodatkowo pod koniec każdego miesiąca wyślę Ci cyfrowy list, w którym piszę o swoich przemyśleniach i planach na przyszłość kanału.
  • Cyfrowy list
  • Zamknięta grupa na Facebooku
  • Zdjęcia z Japonii

13

patrons

$145

per month

About

Jestem Japończykiem, który nagrywa filmy na YouTubie po polsku. Zacząłem się uczyć polskiego w 2016 roku i od 2017 do 2018 mieszkałem w Katowicach, chodząc na zajęcia polonistyki.

Na swoim kanale opowiadam o swojej ojczyźnie, jej języku i kulturze. Najczęściej nagrywam filmy o językach, wykorzystując to, że jestem rodzimym użytkownikiem języka japońskiego i o języku polskim też posiadam specjalistyczną wiedzę, a nie tylko umiejętność praktycznego posługiwania się tym językiem. Jednak czasem tworzę też treści kulturoznawcze i vlogi podróżnicze, żeby widzowie mogli poznać Japonię z różnych stron.

Założyłem konto na Patreonie przede wszystkim po to, żeby mieć środki do inwestowania w sprzęt i opłacać koszta związane z podróżą w celu vlogowania, ponieważ dochodów z reklam YouTube'a jest niewiele. Nadal wydaję dużo ze swojej kieszeni, żeby nagrywać, ale dzięki wsparciu przynajmniej mogę uniknąć deficytu, nie przestając nagrywać poza domem.

Do tej pory wsparcie od Patronów pozwoliło mi odbyć kilka długich i krótkich wyjazdów (m.in. do Hiroszimy, na Okinawę i do różnych miejsc na Hokkaido) i zakupić w miarę porządny sprzęt.

Wspierając mnie na Patreonie, możesz mi pomagać w rozmaicaniu treści i ulepszaniu jakości technicznej moich filmów, jednocześnie dostając ode mnie nagrody.

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits