František Kubásek - INCORRECT.CZ

František Kubásek - INCORRECT.CZ

Zábavná videa o politice

10

patrons

$70

per month

About František Kubásek - INCORRECT.CZ

Někde jsem četl, že když je někdo mladý a není levičák, tak nemá srdce a když je starší a stále je levičák, tak nemá mozek. Netuším, jak moc tohle pravidlo platí všeobecně, ale pojem "levá" jsem si nikdy nespojil s ničím pozitivním. Levá je nepoctivá, křivá. Levá nikdy nepřizná, že bez "pravé" by nepřežila, přestože pravá bez levé ano. To je můj názor.

Dlouho jsem psal. Na iDNES.cz jsem rýpal převážně do islámu (https://kubasek.blog.idnes.cz/
Pak mě přestalo bavit psát na externí web, odkud vás mohou kdykoliv smazat. Narychlo jsem založil svůj osobní server, čemuž odpovídá i název domény (www.stop-mutlikulti.cz).

Jenže to není jen o multikulturalismu. Chtěl jsem komentovat jiná témata. Nechtěl jsem jen dělat "šokující" nadpisy. A ačkoliv mnohé články budu nadále požívat jako zdroje, psát články bylo po nějaké době pro mě nesnesitelně anonymní a web tak nyní pouze běží a nové příspěvky se tam neobjevují. Na konci roku 2017 jsem totiž na scénu přišel s vlastní tváří a hlasem. A tomu, že to bylo hodně narychlo, odpovídá i kvalita obrazu a zvuku (https://youtu.be/-ULnjwCBdYA).

Nenechte se však odradit, protože jsem přesvědčen, že moje tvorba prošla vývojem a snad vývojem kupředu. Mezitím jsem si však prošel jednou velkou krizí. Kompletním smazáním účtu YouTube. Nemohl jsem se přihlásit ani jako divák. Založil jsem si proto web, který slouží jako druhý zdroj všech videí (www.incorrect.cz). Jestli chcete vědět, za co mě YouTube smazal, koukněte na video: http://www.incorrect.cz/debilni-kecy-proroka-mohameda-v-21-stoleti/, které si již na YouTube nikdy nedovolím znovu přidat. Smazán bych byl nejspíše znova. A předtím to trvalo jen půl dne.

Důvod? Pornografie (smích). To se psal leden 2018. Někdy v červnu se mi objevila možnost odvolání se. Nebo spíš jsem zjistil, že tam je. Ze srandy jsem to zkusil. Video zůstalo smazáno, ale kanál byl obnoven! Z nějakých 560 odběratelů (nasbíraných za zhruba 15 videí a 4 měsíce) jejich početl klesl na cca 320. Vlastně jsem začínal zcela od nuly. Z těch 320 zůstalo aktivních opravdu málo.

Od jara 2019 jsem znásobil aktivitu a začal pravidelně vydávat Politicky nekorektní zprávy. (první díl: https://youtu.be/R3vbP-jmqPA). Od té doby jsem nevynechal ani jeden týden. Od desátého dílu jsem začal, s velkými rezervami v kvalitě, pracovat se zeleným pozadím. Jedny zprávy jsem dokonce natočil na dovolené v Izraeli (https://youtu.be/roOAdU4MhBk).

Mimochodem, z Izraele jsem natočil dva "cestopisy" (první díl: https://www.youtube.com/watch?v=UKPatY_ebYg, druhý díl: https://www.youtube.com/watch?v=c_o_v1Oqghw). 

Moje tvorba je již celkem rozsáhlá a baví mě. Baví mě sdělovat své názory. Baví mě se nadnést nad absurdní a tragické události, protože když je na něco člověk krátkej, má si z toho dělat legraci. 

Pokud jste dočetli až sem a klikli alespoň na jeden odkaz, považuji to za malý zázrak. Jste na nejlepší cestě sledovat moji tvorbu a promyslet si, zda náhodou nechcete tuto tvorbu podpořit i finančně. A právě proto je tu profil mé tvorby i zde, na Patreon.com! Díky za pozornost! 
Goals
$70.34 of $500 per month
Jestli někdy docílím této částky, tak se asi po... :D Ne, fakt zatím nemám jasné cíle. Donátorům momentálně vzkazuji, že šetřím na pořádnej ntb :) 
1 of 2
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 30 exclusive posts
1
Image
2
Links
27
Writings
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 30 exclusive posts
1
Image
2
Links
27
Writings

Recent posts by František Kubásek - INCORRECT.CZ

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits