Як не стати овочем

Як не стати овочем

Creating відео про те як споживати інформацію безпечно

Select a membership level

Ви в команді!

reward item
reward item
$5
per month
Ви почали вчити українців безпечно споживати інформацію.
 • Дякуємо!

Ви допомагаєте!

reward item
reward item
$10
per month
Ви долучилися до створення просвітницьких матеріалів.

Ваше ім'я буде згадане у тих, до створення, яких ви долучилися.
 • Дякуємо!

Ви дуже допомагаєте!

reward item
reward item
$50
per month
Ви допомагаєте проводити дослідження та створювати книги.

Ми направимо комплект книг “Нація овочів?”&”Боротьба за правду” від вашого імені або підвісимо їх для подарунку людям похилого віку, ветеранам, освітянам.
 • Дякуємо!

40

patrons

$247

per month

About Як не стати овочем

Хто ми?

Волонтерська ініціатива з інформаційної гігієни. Вчимо як споживати інформацію безпечно. Простою мовою та на буденних прикладах. Пояснюємо українцям як працюють та маніпулюють онлайн-медіа, телебачення, Facebook, Viber, YouTube, Telegram, Вікіпедія. І як вберегтись від маніпуляцій.

Наша ціль - навчити 7 млн українців базовій інфогігієні до 2024 року.

Що ми вже робимо:
 • Видані дві книги з інфогігієни “Нація овочів?” та “Боротьба за правду”. Вони перемогли в Всеукраїнському рейтингу “Книжка року - 2020” (лауреатами номінації “Обрії”).
 • Регулярно проводимо безкоштовні Базові курси з інфогігієни та Школу амбасадорів інфогігієни. Крім них періодично проводимо навчання для людей поважного віку, ветеранів війни з Росією тощо. Загалом у нас вже понад 3000 випускників.
 • Щотижня проводимо івенти з відомими українцями та практиками на тему боротьби з інформаційними вірусами. Серед спікерів були Ірма Вітовська, Віталій Портников, Айдер Муждабаев, Назар Токар та інші.
 • На YouTube-каналі “Як не стати овочем” щотижня публікуємо три просвітницьких відео. В тому числі відео-курс з інфогігієни (40+ відео).
 • Провели дослідження 334 суспільно-політичних YouTube-каналів "Політика в українському YouTube. Чому Україна програє Росії".
 • Проведели дві хвилі дослідження рівня інформаційної гігієни українських користувачів Facebook. Та пілотне попереднє дослідження рівня інформаційної гігієни співробітників ТОП-20 компаній найкращих роботодавців.
 • Провели дослідження антиковідного руху в Україні.
 • Постійно ведеться просвітницька кампанія з теми інформаційної гігієни (200+ публікацій в топових українських медіа)
Початок покладений. Рухаємося далі;)

Навіщо допомагати?

У нас немає грантової чи будь-якої іншої підтримки. Ми заробляємо на розвиток ініціативи, співпрацюючи з бізнесом. Вчимо компанії інфогігієні. Також продаємо наші книжки про інфогігієну. Це дозволяє нам бути незалежними, але не дуже великими. Щоб навчати більше українців та швидко рухатися до цілі нам потрібна незалежна фінансова підтримка. Ми віримо, що підтримка таких само небайдужих українців нам допоможе.

Дякуємо!
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 1 exclusive post
1
Image
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 1 exclusive post
1
Image

Recent posts by Як не стати овочем

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits