Іпотека.pro

Іпотека.pro

Creating Книга, інформаційні матеріали, документи

Select a membership level

Іпотечний патрон

$5
per month
Вітаємо, Ви - наш іпотечний патрон.Тепер щомісяця Ви отримаєте доступ до додаткових матеріалів, які не увійшли в книгу «Іпотека 2021: правові висновки»: (щомісячне оновлення електронного варіанту Книги, цікаві кейси, коментарі Романа Посікіри), зразки процесуальних документів і доступ до секретного чату в Telegram, де ми ділимося практичним досвідом і спілкуємося у дружній іпотечній атмосфері.
  • Patron-only newsletter
You might like

Сер Іпотечний патрон

$10
per month
Сер Іпотечний патрон отримує все що й Іпотечний патрон + 1 усну або письмову консультацію в місяць від Романа Посікіри та можливість першим замовити всі наступні наші книжки зі знижкою 20%.
  • Patron-only Q&As
  • Patron-only newsletter

17

patrons

$91

per month

About Іпотека.pro

«Іпотека: правові висновки» - це праця Романа Посікіри у співавторстві з Марією Босяк, де ми максимально повно зібрали, прокласифікували та відкоментували практику Верховного Суду в іпотечних та суміжних правовідносинах.

Цей Patreon дасть доступ до матеріалів книги та додаткових розширених коментарів автора, а також зразки процесуальних документів, роз'яснення суддів та особисті спостереження Романа. Ви також отримаєте змогу долучитися до закритого чату "ІпотекаPro" та отримаєте можливість безкоштовно консультуватися у Романа за підписку на Patreon
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 17 exclusive posts
17
Writings
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 17 exclusive posts
17
Writings

Recent posts by Іпотека.pro

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits