Jaroslav Zeman terapie

is creating health and harmony
Select a membership level
Podpora za děkuji
$2
per month

2 dolary si zaslouží poděkování, toto poděkování vždy udělám na konci jednotlivého videa, je to první krok a ten je na začátku každé cesty, současně v přítomné okamžiku jde vždy jen o krok, proto není malý ani velký jen je...

Vlastnoruční poděkování
$10
per month

10 dolarová odměna si zaslouží osobnější poděkování, proto zašlu na Vaši adresu pohled s dominantou města, kde žiji (České Budějovice), přidám citát, který mne v danou chvíli inspiruje a k díky připojím podpis

Poděkování konzultací
$25
per month

25 dolarů je částka, která se platí za terapii u mne v ordinaci, proto bych rád nabídl jako odměnu a poděkování, buďto terapii v délce 45 -60 minut u mne v ordinaci, nebo konzultaci ve stejném časovém rozmezí po skype

0

patrons

$0

per month

About Jaroslav Zeman terapie

Dobrý den, mé jméno je Jaroslav Zeman, vystudoval jsem ucelenou rehabilitaci a fyzioterapii, v současnosti studuji kraniosakrální osteopatii a biodynamiku, patřím do Rockdoc rodiny odborníků v oblasti chiropraxe, osteopatie, fyzioterapie a dalších medicinských oborů z celého světa.
Mou vášní je hledat propojení napříč přístupy k člověku a ty pak integrovat a posléze interpretovat. Proto se zajímám nejen o medicínské obory, ale i psychologii, etiku, filosofii a spiritualitu. 
Současně pracuji jako fyzioterapeut ve vlastní ordinaci v Českých Budějovicích. 
Věřím v důležitost sdílení informací a je to i jeden z mých cílů.

V současné době jsem se dostal na hranici svého finančního limitu, z důvodu školení, která absolvuji, tak abych neustále potkával nové lidi, podněty a informace a ty mohl interpretovat a šířit dál.

Věřím v sílu sociálních sítí, ve smyslu sdílení informací a proto jsem aktivní na youtube, kde chci kanál postupně rozšiřovat o další kategorie a témata. Tak na facebooku, kde je mým cílem přicházet s novými informacemi, vyvracet některá dogmata a hlavně poskytovat prostor k zamyšlení, stejně tak na instagramu.

V současné chvíli, abych udržel stávající tempo, které mne naplňuje a baví, jsem pomalu, ale jistě nucen se zamýšlet mezi kvalitou a kvantitou.

Vše uvnitř mne chce kvalitu, proto má cesta dospěla sem.
Přicházím, abych Vás poprosil o podporu, kterou budu vracet, tak aby témata a zamyšlení Nás vedla k harmonii a zdraví.
Děkuji Vám všem za jakoukoliv podporu a moc si ji vážím.
Hezký den, Jarda 
Goals
$0 of $500 per month
Pokud dovrším $500 měsíčně, začnu točit rozhovory s Vámi jednotliví patroni na youtube, kde se dotknu Vašeho pohledu na zdraví, důvodu proč jste se rozhodli mne podpořit aj.
1 of 1