Jednoustopou

is creating nezávislé recenze motorek
Select a membership level
Podpora o síle Cagiva Mito 125
$3
per month

Rozhodnete-li se mi přispívat třemi dolary měsíčně, je to už slušná podpora mojí práce. Řekl bych tak o síle legendární 125ky Cagiva Mito, která je známá svou sedmirychlostní převodovkou :))


Je to hezké gesto podpory. I díky vám budu moci udržet nezávislost a věnovat se motorkám, co nejvíce to půjde. 

Podpora o síle řadového dvouválce MT-07
$5
per month

Motor Yamahy MT-07 umí slušně zabrat hned ze spodních. Uděluje motorce podobnej apetit, kterej já budu mít k práci díky vaší podpoře.


5 dolarů měsíčně je podpora lehce nad úrovní ceny jednoho časáku. Mně to hodně pomůže dále pro vás produkovat nezávislé recenze motorek.


Jako speciální odměnu za tuto výši podpory pro vás chystám každý měsíc privátní live-stream. Můžete se zeptat na cokoli ohledně výběru stroje nebo třeba motorek, které jsem v poslední době testoval. 

Podpora o síle Hondy CBX 1000
$9
per month

9 dolarů, neboli asi 200 Kč měsíčně je pro mě opravdu podstatný příspěvek na mou práci. Pomůžete mi tak silou ikonického vzduchem chlazeného motoru se šesti válci. Je to skvost, brutální silák a ten zvuk?!


I vy budete mít přístup k pravidelnému live-streamu, ale kromě toho vám zpřístupním ke každému novému testu ještě další doplňující video. Existují informace, které se prostě do Youtube testu nevejdou nebo si je uvědomím až zpětně. A tak se po testu ještě ke každé motorce vrátím a natočím všechny další pocity a detaily, které mě k ní napadají. 

113

patrons

About Jednoustopou

Ahoj! Vítejte na mém Patreon profilu. Já jsem Jindra a točím nezávislé recenze motorek na Youtube pod jménem Jednoustopou

Co dělám a proč?
Rozhodl jsem se začít 1.1. 2018. V časopisech a testech motorek na internetu mi chyběla nezávislost, konkrétnost, detailní informace ale i emoce. Mou hlavní snahou je každý stroj detailně prozkoumat a nabídnout tak propracovanou (a pravdivou) recenzi, která vám skutečně pomůže s výběrem nového stroje. 

Ta práce mě fascinuje a strašně baví. Stojí ale také bohužel opravdu hodně peněz a času. Taková pořádná recenze (jako např. tady Honda CB500X 2019) mě stojí minimálně 4 celé dny času od rána do večera. Projedu také daleko přes 100 000 Kč ročně jen za benzín. Do teď jsem všechno hradil ze svého, ale dlouhodobě to bohužel nepůjde udržet a hlavně více rozvíjet.

Tímto bych vás, fanoušky jedné stopy, chtěl poprosit o podporu a vyzvat k zapojení se do projektu. 

Kolik vás to bude stát a co za to?
Můžete mi začít přispívat 3, 5 nebo 9 dolarů měsíčně (cca 70, 115 nebo 200 Kč). Při kterékoli z těchto možností výrazně pomůžete ke vzniku nových videí a recenzí. Speciální odměny najdete v pravém sloupci ➡️.

Je to bezpečné? Mohu to kdykoliv zrušit?
Ano! Patreon je celosvětová, zaběhlá a spolehlivá služba. Určitě se při vkládání čísla kreditní karty nemusíte ničeho obávat. A samozřejmě to můžete kdykoli zrušit, stejně jako nemusíte prodlužovat předplatné časáku.

Jdete do toho?
Vyberte si jeden ze tří balíčků a pusťme se společně do toho.

A já moc děkuju a jdu testovat! 🏍

Goals
113 of 300 patrons
Snažím se tvořit videa pro lidi z Česka. Ale to, co vás zajímá, se občas nachází i tisíce kilometrů za hranicemi.
Pokud budu mít 300 podporovatelů, vydám se pro vás na trip do Indie, kde natočím exkluzivní recenzi nové Jawy 300 v tamních podmínkách. Povede se?
1 of 1

Recent posts by Jednoustopou

By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 34 exclusive posts
13
Images
4
Links
2
Livestreams
2
Updates
13
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 34 exclusive posts
13
Images
4
Links
2
Livestreams
2
Updates
13
Videos