JOUOB

is creating Journal of Board Games

64

patrons

$220

per month

About JOUOB

JOUOB

Journal of Board Games


Vítejte drazí Patreoňané!
JOUOB.cast je pravidelné povídání o deskových hrách, ale také dalších herních i neherních tématech. Youtubový kanál navíc doplňují rozhovory, gameplaye, tématické díly, představení novinek i historických kousků. Na deskové hry a wargaming se díváme z různých stran, ale hlavně s nadhledem a nikdy nekončící zábavou. A to je přesně to, co chceme předávát dál. Nejde o život, ale o zábavu, kterou můžeme zažívat se skvělými lidmi kolem sebe.

JOUOB.patreon : Proč, jak a za co?

Proč jsme se rozhodli založit Patreon? Aby ti z našich diváků, kteří by nás chtěli podporovat finančně měli jednoduchou možnost. Ale také z toho důvodu, že nás občas limitují naše technické možnosti a rádi bychom se průběžně posouvali i v této oblasti, když už jsme vynikající po stránce obsahu ;)

Jak plánujeme s prostředky naložit? Poměrně jednoduše. Vybrané peníze budeme shraňovat a až nadejde ta správná doba - to je budeme mít dost naspořeno - vyměníme je za novou techniku či nákup deskoherních specialitek, které bysme si jinak nemohli dovolit.

A co za to vlastně získají ti, kteří se stanou JOUOB.patreony? Nic, alespoň ne v zištné přímé podobě. Stejně jako celé osazenstvo dělá JOUOB.cast pro radost ostatním, ale i sobě. Ti co se nám rozhodnou přispět ví na jaký projekt prostředky dávají, chtějí nás podpořit ne za to, co jim slíbíme, ale za to, co už několik let pravidelně děláme a v čem rozhodně plánujeme pokračovat!

JOUOB.meta

JOUOB.patreon nemá nastavenu žádnou metu úspěchu či neúspěchu. Ale samozřejmě každá podpora nás posune dál. Finanční je určitě vítána a bez obalu za ni budeme rádi. Ale úplně stejnou váhu má pro nás i podpora v jiných podobách, jako jsou vaše komentáře a účasti při streamech, nové odběry, prostě cokoliv, díky čemu můžeme vidět, že vás to, co děláme, baví minimálně stejně jako nás.
@.

Recent posts by JOUOB

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits