Kino Kults

is creating seansi, podkāsts, blogs, viktorīnas un citas kino fanu lietas

Select a membership level

The Fifth Element

reward item
reward item
$6.50
per month
Paldies un welcome mūsu patronu klubā! We will Gobias some coffee! Tavs atbalsts palīdzēs mums uzturēt esošos projektus, tādus kā podkāsts un blogs. Mēs savukārt no savas puses strādāsim, lai cieši iesaistītu patronus mūsu projektos.
  • 📟 Kino Kulta Patronu čats
  • 🙌 T. Hanks!
  • 🎟 Multipass uz Kino Kulta viktorīnām
  • 🗞 Iknedēļas ziņnesis (newsletter)

Ocean's Eleven

reward item
reward item
$14
per month
This goes up to 11! Varēsim izlogoties no Keiša Netflix profila (don’t ask) un nopirkt pašiem savu. Un viss, pateicoties Tev! Šī līmeņa patroni katru gadu tiks uzaicināti uz īpašo Kino Kulta patronu seansu.
  • 🙌 T. Hanks!
  • 🎟 Multipass uz Kino Kulta viktorīnām
  • 📟 Kino Kulta Patronu čats
  • 🗞 Iknedēļas ziņnesis (newsletter)
  • 🎞 Kino Kulta Patronu seanss

43

patrons

$348

per month

About Kino Kults

I am Jack's Smirking Patreon Page

Pirmais projekta “Kino Kults” noteikums: nerunāt filmas laikā.
Otrais projekta “Kino Kults” noteikums: nerunāt filmas laikā!
Trešais noteikums: dažreiz mums neizdodas pabeigt iesākto kinojoku un ir grūti atrast labu pāreju uz galveno daļu…Kas ir Kino Kults?

Tie, kas fano par kino kopā ar mums jau kopš 2012. gada, noteikti šo jau zina, bet jauniem sekotājiem izstāstīsim. Pēdējos 9 gados esam rīkojuši pirmizrādes un klasikas seansus Rīgas kinoteātros (sākumā ar nosaukumu "Kinoblogeri piedāvā", vēlāk – "Kino Kults"). Zem zīmola "Spektrs" esam rīkojuši žanru filmu festivālu, bet vēlāk sākām izplatīt ārzemju un pašmāju filmas visā Latvijā ("Blakus", "Projām", "Izmisums" u.c.). Kopumā "Kino Kulta" vīzija ir būvēt platformu, kur mēs visi kopā varam atklāt un izbaudīt filmas un seriālus visdažādākajos veidos.

Kianu to pateica vislabāk:2020. gadā palaidām podkāstu "Kino Kults" un uztaisījām pilnu redizainu kinokults.lv lapai (no nulles – bija ko padarīt, kamēr kinoteātri ir ciet!). 2021. gadā plānojam šo virzienu attīstīt aizvien tālāk, būvējot gan šo portālu (raksti, community), gan arī podkāstu. Kaut kas jau ir īstenots ("Kā top kino" podkāsti ir palaisti), kaut kas vēl top. Tikmēr laižam gaisā mūsu Patronu Klubu, kas palīdzēs mums šos virzienus attīstīt.

Kā darbojas Patreon?

"Patreon" platforma ļauj autoriem saņemt ikmēneša maksājumus (ziedojumi a.k.a. “donati”) no atbalstītājiem (patroni). Autoriem savukārt ir papildu resursi, lai ražotu jau ierasto saturu, kā arī lai piedāvātu ekskluzīvu saturu ( perks!) tikai patroniem!Donati! Kļūstot par mūsu patronu, var izvēlēties, cik daudz esi gatava/gatavs “doneitot”. Ir divi atbalsta līmeni: "Fifth Element" līmenis (5 EUR mēnesī) un "Ocean's 11" līmenis (11 EUR mēnesī). Ja esam pirmie, kurus atbalsti (esam pagodināti 🥰), vajadzēs piesaistīt maksājuma karti. Katra mēneša sākumā no kartes tiks noņemta ziedojuma summa. "Patreon" ir komisijas, kuras maksā gan patroni (par maksājuma apstrādi), gan autori (par platformas izmantošanu un naudas pārskaitīšanu).Ja izvēlies kļūt par mūsu patronu, pirmkārt, liels paldies par atbalstu! Mūsu reakcija:

Kino Kulta patroni iegūst dažādus "perkus":

🙌 T. Hanks

Patiesi dziļu pateicību no Kino Kulta komandas. Tiešām! Šī nauda aiziet, lai nopirktu jaunu tehniku podkāsta ierakstīšanai (un uzlabotu tā kvalitāti), lai apmaksātu Toma darbu (montāža, vizuāļi utt.) un kopumā atbalsta projektu.

📟 Patronu čats

Iekšējais čats ar patroniem "Telegram" kanālā ( sorry, Mark).

🗞 Iknedēļas ziņnesis (newsletter)

Iknedēļas ziņnesis, kurā apkopojam svarīgāko, kas noticis nedēļas laikā (raksti, treileri, podkāsti utt.). Šeit var aplūkot, kā tas izskatās.🎟 Abonements viktorīnām

Patroni piedalās "supermegasarežģītās" Kino Kulta viktorīnās™ ( online un offline) bez papildu maksas. Multipass!

🎞 Īpašie iekšējie seansi

Atsevišķā Patronu atbalsta līmenī ("Ocean's 11" līmenis) patronus aicināsim uz iekšējiem seansiem. Ļoti gaidām, kad tas varētu notikt.

🧩 Iesaiste satura veidošanā

Un, protams, patronu iesaiste podkāsta veidošanā (patroni palīdz mums izvēlēties tematus podkāstiem) un citās Kino Kulta aktivitātēs.

That’s about it. Prieks, ka esi klāt un tiekamies kino!
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 26 exclusive posts
5
Images
6
Polls
14
Writings
1
Video
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 26 exclusive posts
5
Images
6
Polls
14
Writings
1
Video

Recent posts by Kino Kults

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits