Klaipėdos dramos teatras

is creating Professional Theatre Performances

Select a membership level

Minorinis Cha

reward item
reward item
$4
per month
Be teatro gyvenimas kur kas nykesnis – ne tokios ryškios spalvos, žvilgsnis ne toks aštrus, net juokas prigesęs. Tu pažįsti teatrą, nori ir gali jį palaikyti. Jaučiame Tavo ištiestą ranką ir savo ruožtu atsidėkojame:
  • Kartą per mėnesį parašysime Tau laišką apie KDT veiklą – teatro iššūkius ir džiaugsmus
  • Tavo vardas puikuosis specialiai patreonams skirtoje skiltyje mūsų teatro svetainėje www.kdt.lt

Ironiškas Cha

reward item
reward item
$6.50
per month
Du puodeliai „Latte“ taip nevirpina širdies kaip geras spektaklis. Esi didelės teatru besirūpinančios bendruomenės dalis ir už tai iš teatro Tau: anksčiau išvardintos naudos +
  • Speciali laida tik mūsų patreonams – „Teatro dienoraštis“
  • Pirmenybė įsigyti bilietus į premjerą

Nuostabos Cha

reward item
reward item
$13
per month
Kai kurie mitai tikina, kad pasaulį sukūrė besijuokiantys dievai. Tvėrimo istorijų daug – nepatikrinsi. Bet tvirtai žinome, kad Tu savo išminties perlais padėsi kurti šio teatro realybę.
Anksčiau išvardintos naudos +
  • Kvietimas į premjeros generalinę peržiūrą (2 asm.)
  • Specialus nuolaidos kodas tik Tau

5

patrons

$47

per month

About Klaipėdos dramos teatras

Klaipėdos dramos teatras – trečias didžiausias teatras Lietuvoje. Kiekvieną sezoną rodome daugiau nei 20 skirtingų repertuarinių spektaklių. Mūsų scenose per sezoną rodoma apie 150 spektaklių per metus. Organizuojame gastroles Lietuvoje, visoje Europoje ir už jos ribų. Siekiame, kad mūsų repertuaras būtų kuo įvairesnis ir patrauklesnis skirtingoms auditorijoms. Drąsiai išbandome naujas raiškos ir minties formas, kviečiame pas save kurti pripažintus, unikaliu pasaulio matymu išsiskiriančius režisierius ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių. Taip pat atveriame duris dar tik randantiems savo balsą režisieriams. Siekiame būti veidrodžiu, parodančiu pačias slapčiausias visuomenės veido kerteles – nesvarbu, kokios šviesios ar tamsios jos būtų. Būdami atspindžiu, tuo pat metu suprantame, kad ir patys esame tie, kas atsispindi – mums svarbu kurti glaudų, artimą ryšį su savo auditorija. Atsispyrę nuo tradicijos neriame į eksperimentus, patogiai nesustojame ir nuolat ieškome aiškiausio balso kalbėti apie mūsų gyvenimus, juos smelkiančią istoriją ir įvairiaveidę ateitį.

By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 19 exclusive posts
12
Images
1
Writing
9
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 19 exclusive posts
12
Images
1
Writing
9
Videos

Recent posts by Klaipėdos dramos teatras

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits