KoněČesky

is creating překlady a vzdělávací obsah

Select a membership level

Profík

reward item
reward item
$5
per month
Odměnou Vám budiž náš neskonalý dík. Krom něj budete mít dřívější přístup k našim překladům. Dále přístup k našim webinářům a slevy na námi pořádané akce.

Kolega

reward item
reward item
$20
per month
Odměnou Vám budiž náš neskonalý dík. Krom něj budete mít dřívější přístup k našim překladům, stejně tak jako přístup k našim výtahům z odborných studií, knih a jiných zahraničních zdrojů a možnost napsat nám vaše preference, abychom se mohli zaměřit na překlad, či výtah z toho, co Vás zajímá. Vaše jméno, či iniciály budou zmíněny na našem webu v záložce "Sponzoři". Budeme-li připravovat nový kurz, bude Vám na něj přednostně nabídnuto místo pro rezervaci.
Exkluzivně pro vás pak vytvoříme (na základě vámi dodané fotky) roztomilý obrázek/karikaturu vašeho koníka a použijeme jej jako ilustraci pro námi publikovaný článek v časopisu Koně a lidé, takže nejen že získáte originální kresbu, ale ještě bude váš oř zvěčněn v časopise.
Kresbu vytvoří Kristýna Dvořáková (www.instagram.com/kristyna.equine.art)

56

patrons

About KoněČesky

V KoněČesky pracujeme na zpřístupnění odborných informací, obvykle v podobě článků a videí, které jsou dostupné pouze cizím jazyce, všem kdo o ně mají zájem a neovládají cizí jazyky.

Mimo překladů článků a titulkování videí také pořádáme kurzy se zahraničními lektory, tlumočíme, píšeme reportáže, články a vytváříme výtahy z odborných studií, týkajících se koní a jejich wellfare.


Všechny tyto aktivity jsou časově náročné a jak praví známé pravidlo: "Čas jsou peníze."

Finanční náročnost se také projevuje na potřebě udržovat webové stránky, platit doménu, neustále se vzdělávat, abychom vám mohli přinášet nejnovější informace a reportáže z kurzů, kterých se účastníme.

Chtěli bychom tedy touto cestou požádat o vaši podporu, abychom mohli v této činnosti nadále pokračovat a třeba se časem posunout i dál a vybudovat vzdělávací středisko, pod záštitou mezinárodní organizace Equitopia Center, se kterou úzce spolupracujeme.

Bližší informace o členech týmu, naše články a reportáže a v neposlední řadě naše překlady, najdete na našem webu KoněČesky.cz.

Pokud jste se rozhodli nás podpořit a nevíte jak na to, navštivte prosím tento odkaz, zde naleznete postup - krok za krokem.
>>> Prosím vemte v potaz, že Patreon vám naúčtuje "členství" v den, kdy se přihlásíte k odběru a pak každý 1. den v měsíci. Proto pokud by vám vadilo, že zaplatíte členství za dobu kratší než 1 měsíc, prosím směřujte své přihlášení k začátku měsíce :) <<<,

Hana Drahošová, autorka projektu
Goals
35% complete
Toto by nám umožnilo začít tvořit vlastní odborný obsah - tedy obětovat nějaký ten pracovní den a vyrazit za odborníky nejen po ČR a dělat s nimi rozhovory a třeba i videa.... :)
3 of 3

Become a patron to

201
Unlock 201 exclusive posts
Get discounts to an online store
Connect via private message

Recent posts by KoněČesky

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits