Jakub Safranek kosamui.cz

is creating videa, zajímavé informace, rady, tipy na Koh Samui a okolí

Select a membership level

kokosáček
reward item
$6
per month
Mladý kokosák se "pochlapí" a ukáže všem, že má zájem podpořit mojí tvorbu. Krom skvělého pocitu, díky kterému se mu jistě bude lépe usínat, se mu také dostane veřejného poděkování ve videu.
 • podpora kanálu kosamui.cz
 • poděkování ve videu
Mladej kokos
reward item
$12
per month
Mladý kokos je jedna z nejlepších věcí, kterou si na Koh Samui můžete dát. Jako "mladej kokos" dáváte na vědomí, že máte opravdu zájem o mojí tvorbu. Kromě poděkování ve videu také dostanete přístup ke všem videím bez reklam. Budete zařazeni do listu přátel ve všech sociálních sítích tak, aby vám nic z mé tvorby neuniklo. Navíc dostanete krásný voucher na slevu 5% na výlet dle vlastního výběr realizovatelný kdykoliv v budoucnu.
 • podpora kanálu kosamui.cz
 • poděkování ve videu
 • sleva na výlet 5%
 • videa bez reklam
Mangostýňák Samuijský
reward item
$17.50
per month
Mangostýn je ovoce darované Thajcům přímo Buddhou. Na Koh Samui se pěstuje a místní odrůda je vyhlášená. Jako "Mangostýňák Samuijský" víš, že není ovoce jako ovoce a jsi si vědom (a), že dobré věci mají svojí hodnotu. Na této úrovni členství dostaneš kromě videí bez reklam, poděkování, také přístup k nové tvorbě s předstihem minimálně o jeden den. Také budeš zařazen (a) do listu přátel na sociálních sítí, aby Ti nic neuniklo. Navíc dostaneš krásný voucher se slevou na výlet 10% dle vlastního výběru realizovatelný kdykoliv v budoucnu.
 • podpora kanálu kosamui.cz
 • poděkování ve videu
 • sleva na výlet 10%
 • videa bez reklam
 • přístup k novému videu s předstihem
 • krásný pohled s poděkováním z Koh Samui poštou

6

patrons

$282

per month

About

Pocházím z malé vesničky nedaleko města Vlašimi. Je mi 33 let. Mluvím plynně anglicky, thajsky a rusky. Vystudoval jsem Policejní Akademii ČR s titulem magistr v oboru bezpečnostně-právní studia. Nebojte, u Policie, jsem nikdy nepracoval, naopak jsem ještě při studiích naskočil do oboru soukromých bezpečnostích služeb, ze které jsem po několika letech působení v manažerských pozicích opět rychle vyskočil. Nyní žiji v Thajsku na ostrově Koh Samui, do kterého jsem se zamiloval hned při své první cestě do této země. První 2 roky mého působení jsem provozoval Samui Tropical Resort, komplex vil s bazénem v nádherné zahradě. Jak už to tak bývá, změna je život, a tak dnes nabízím angažovaným cestovatelům širokou škálu služeb. Zájemci si mohou vybrat z řady mnou provozovaných či prověřených ubytovacích kapacit, nechat si ode mě poradit co, kde a kdy na ostrově zažít, zajet si se mnou třeba na celodenní výlet, půjčit si skůtr, auto a nebo mi klidně jen zavolat, pokud jsou v nesnázích.

"NEHLEDEJTE CESTU JAK

SE STÁT

ŠŤASTNÝM,

BÝT ŠŤASTNÝ JE TOU CESTOU"

By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 2 exclusive posts
2
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 2 exclusive posts
2
Videos

Recent posts by Jakub Safranek kosamui.cz

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits