Kripto Emre

is creating Bitcoin ve Altcoin'ler ile ilgili Herşey!

Select a membership level

Destekçi

$1
per month
YouTube'da çektiğim videoları beğeniyor ve faydalı buluyorsanız bana çok ufak bir destek ile teşekkür edebilirsiniz. Destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler :)

Büyük Yatırımcı

Limited (108 remaining)
reward item
reward item
$10
per month
Büyük Yatırımcı paketi ile bana soru sormanın yanı sıra bu sayfada oluşturduğum haftalık içeriklere ulaşabilirsiniz. Her hafta piyasanın yönü ile ilgili bilgilendirme yaptığım gibi altcoin incelemeleri de yapıyorum.

Altcoin Sinyalleri (Kripto Emre Bot)

reward item
reward item
$20
per month
Yaklaşık 1 senedir geliştirmekte olduğumuz akıllı algoritma. Coin'lerle ilgili tüm sosyal medyayı dinler ve bunu teknik analizlerle birleştirerek günlük alım sinyalleri üretir. Günlük al/sat yapanlar için Telegram kanalından bildirimler gönderir.

127

patrons

About Kripto Emre

Bitcoin ve diğer tüm Kripto Paralar ile ilgili bilmeniz gereken herşey bu kanalda! Bitcoin ve altcoin'lerle ilgili en önemli gelişmeler, fiyatlara etki edecek olan global trendler, Altcoin incelemeleri, Teknik analizler ve yaptığımız diğer veri analizlerinden çıkan öneriler bu kanalda paylaşılıyor. 

Kanalım yapacağınız bağışlar ile ayakta durmaktadır. Patreon üzerinden size uygun olan bağış paketini seçerek hem bana destek olmuş oluyorsunuz, hem de bitcoin ve altcoin'ler ile ilgili daha çok işe yarar bilgi üretmemi sağlıyorsunuz. Bitcoin sadece bir yatırım aracı değil, finansal bir devrimdir. Bu devrim ile Dünya'daki zenginliğin dağılımı ciddi anlamda değişiyor. Bu değişimden sizin de karlı çıkmanız için bilmeniz gereken her şeyi sizlerle paylaşıyor olacağım. 

NOT: Tıpkı sizler gibi ben de çalışan ve boş zamanlarında bu işlerle ilgilenen bir insanım. Sorulara genellikle aynı gün içerisinde cevap veriyorum, ancak hızlı geri dönüş konusunda hiç bir taahhütüm bulunmamaktadır. Kanala üye olup çağrı merkezi gibi anında cevap beklentisi ile gelen arkadaşların parasını iade edip üyeliklerini iptal ediyorum. Lütfen makul beklentiler ile sayfaya abone olun. @KriptoEmreBot İçin Üye Olan Arkadaşlar:
1- Telegram'dan @kriptoemrebot u bulun ve ekleyin. Sizden bir kod isteyecek.
2- Buradan Sinyal Kanalına üye olduktan sonra bana özel mesaj atarak kodunuzu isteyin. Facebook, Youtube ya da buradaki yorumlardan istediğiniz zaman bana uyarısı gelmiyor bu yüzden takibini yapamıyorum.
3- Telegram Bot'a size vereceğim kodu önce /kod yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra girin ve gönderin. Bot çalışmaya başlayacaktır. 

ÖNEMLİ UYARI:

Bu kanalda üretilen içeriklerin tamamı bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup yatırım danışmanlığı kapsamında değildir! Her yatırımcı parasını bir araca yatırmadan önce araştırmasını yapmalı ve en doğru hamleye kendisi karar vermelidir. Geçmişte elde ettiğim başarılı trade'ler gelecekteki başarımı garanti etmemektedir. Bitocin ve kripto paraların trade'i sırasında herhangi bir zarara uğramanız durumunda Kripto Emre kanalı hiç bir sorumluluk kabul etmez. Lütfen kripto para piyasalarının riskli olduğunu unutmadan, sizi üzmeyecek miktarlar ile sorumluluğun TAMAMEN sizde olduğunu bilerek hareket edin. 

Yapacağınız bağışlar yatırım danışmanlığı ücreti DEĞİLDİR! Kripto Emre topluluğunun büyümesi ve yeni içeriklerin üretilmesini desteklemek içindir.
Goals
100 - reached! patrons
Birlikten kuvvet doğar. Kripto Paralara yatırm yapan 100 kişiyi bir araya getirebilirsek çok farklı işlere kalkışabiliriz. Kendi ICO'muz gibi.
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 75 exclusive posts
50
Images
6
Links
3
Polls
14
Writings
2
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 75 exclusive posts
50
Images
6
Links
3
Polls
14
Writings
2
Videos

Recent posts by Kripto Emre

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits