kubajszcom

is creating photography

Select a membership level

Základní patronství
reward item
$2
per month
Ahoj všem, po dlouhém rozhodování nechávám zapnuté pouze jeden level možnosti podpory, který začíná na $2 - pokud by se někomu chtělo, můžeme samozřejmě dát i více :). 

Strašně si vážím Vaší podpory a jsem za ní nesmírně vděčný. Patreon by dle mě být právě o tom vyjádření podpory, nikoli o tom, chodit si sem pro odměny tipu necenzurované fotografie atd. 

Budu se tu nadále snažit dávat různé tipy na aplikace, novinky ze světa sociálních sítí, ale snad vznikne třeba i prostor na wallpapery a tak. Jo a nebojte, IG check taky zůstane :)
Patron cestovatel
Limited (0 remaining)
reward item
$5
per month
Za svých $5 měsíčně pro Vás mám už fakt něco spešl!


Co dostanete:

 • Vše co je v "Základním patronství"

a k tomu navíc

 • GPS tipsz - přesné souřadnice fotek s popisem, jak se na to místo dostat
 • Overnight tipsz - budu prozrazovat, kde se dá přespat v autě
 • Free preset - na uvítanou ode mě dostanete jeden preset
Patron osvoboditel
Limited (0 remaining)
reward item
$10
per month

Tak tohle už je opravdu typ patronství, za které si zasloužíte něco extra!

Co dostanete:

 • Vše co je v "Patron Cestovatel"

a k tomu navíc

 • Preset pack - nahrál jsem většinu svých balíčků s presety, které si můžete stáhnout
 • 50% off - dostanete ode mě slevu na individuální workshop (focení, instagram, ...)
 • Fotokritika - jednou měsíčně pošlete fotku ke kritice a probereme, co by se dalo zlepšit atd.
 • Beta tester - stanete se mým testerem, tzn. že Vám budu posílat nové presety na otestování = nekonečný přísun čerstvých presetů

About

Dnešní doba je zvláštní a skvělá zároveň. Stále nevím, kam Patreon zařadit, ale zatím převažuje ta kladná strana. Díky němu můžete totiž podpořit své oblíbené tvůrce. Ono stačí pár korun, ale když ten tvůrce je šikovnej a sleduje ho hodně lidí, může mu to pomoci zaplatit nájem nebo jiné výdaje.

Spousta tvůrců dává v podstatě denně nespočet inspirace, rad a tipů v různých odvětví a většina z nich to dělá zadarmo. A je škoda, že nebyla možnost, jak je za to odměnit. Koupit jim kafe, pivo nebo tak něco. Díky Patreonu se nyní můžete stát jejich Patrony, kteří jim měsíčně pošlou malý obnos. Vlastně v hodnotě právě třeba kafča nebo pivka.

A proto jsem si řekl, že bych to mohl zkusit taky. Mám spoustu nápadů, které bych Vám chtěl říct, ukázat Vám přesná místa odkud fotím, kde přespávám v autě, jaké aplikace používám atd. A vůbec prostě těch možností, co sem dát, je strašně moc a právě tady je to místo, kam patří. 

Jenže na Instagramu nemůžu veřejně vše prozrazovat, jelikož by má tvorba lehce ztratila na exkluzivitě. Nicméně lidé, kteří mě skrz Patreon budou podporovat, si zaslouží něco navíc a za odměnu dostanou velkou dávku měsíční inspirace. :)

Tak co vy na to? Jdete do toho se mnou?

Co lze očekávat:
 • originální obsah, který jinam dávat nebudu
 • dávku inspirace
 • tipy na aplikace pro sociální sítě
 • poznámky k novinkám na Instagramu
 • individuální přístup
Kdo jsem:
Kuba Fišer, ale asi mě znáte spíš pod přezdívkou @kubajszcom. Zatím chodím do normální práce od 08:00-17:00 ve všedních dnech a focení věnuji většinu zbylého času. Letos mi ale bylo 30 a řekl jsem si, že je na čase se zkusit osamostatnit a dát tomu šanci. Proto mám v plánu od března 2019 vyrazit cestou volné nohy a budu doufat, že se Vám moje fotky a taky moje Workshopy a vlastně vše, co budu dělat, bude líbit. Proto si vlastně zakládám i tenhle profil, jelikož skrze něj můžete vyjádřit Váš support.

Základní měsíční support jsou $2, takže něco jako jedno pivo nebo kafe v kavárně, ale ne flat white, ten už je spíš tak za $3. Můžete to tedy brát tak, že mě jednou za měsíc pozvete na virtuální kafčo. Když Vás bude hodně, otevřu si vlastní kavárnu. Ne kecám :) Ale kdyby se Vás tu pár sešlo a pomohlo mi to zaplatit složenky, je tu velká šance, že budu tvořit ještě lepší obsah a Vás to bude bavit víc a víc. A vytvoříme si tu takovou svojí kamarádskou skupinu a dobijeme online i offline svět :)

Tak či tak děkuju už jen za to, že jste to dočetli až sem! I toho si strašně moc vážím! 

KUbajsz
Goals
20% complete
Proč jsem si vybral zrovna takovýhle cíl? No protože už to je celkem zajímavá měsíční výplata, která mi pomůže zaplatit složenky a stát se zcela nezávislým. Což je něco jako sen, který je díky téhle stránce docela i na dosah.

Na IG mě sleduje přes 24.000 lidí, kdyby mi alespoň 2% ze sledujících koupila "kafe" skrze Patreona, tak ten cíl zvládneme celkem hravě.

Tak co, zvládneme to? :) Rozhodně děkuju i třeba jen za to, že to vůbec zvažujete ??
1 of 1

Become a patron to

104
Unlock 104 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by kubajszcom

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits