KubrtvsDeskovky

is creating stuff about boardgames.

59

patrons

$142

per month

About KubrtvsDeskovky

Vážení přátelé deskových her,

já jsem Kubrt a mám rád deskovky. Hry rozbaluji, představuji, hraji a recenzuji. S rostoucím počtem diváků roste i počet mých videí a množství času, které tomuto koníčku obětuji. Ale to už jste četli loni. :)

Co vám mohu za vaši podporu nabídnout?

Na základě měsíčního příspěvku:Proč jsme na Patreonu?
Díky kampani na Startovači z října 2019 se mi podařilo významně posunout s technikou, kterou používám pro natáčení videí. Mám nové světlo, nový klopový mikrofon a zejména nové PC, které mi umožňuje bez větších komplikací editovat videa - a teda se to i konečně začít učit. :) Také jsem byl schopen sehnat pár zajímavých her, které byste na mém kanále jinak nemohli vidět – na pár z nich čeká, až dorazí v rámci dokončených Kickstarterových projektů a předobjednávek. Za to všem podporovatelům patří ohromné děkuji!

Stále ale není hotovo a další podporu ve formě patronství využijeme na další rozvoj nejen webu, ale také Deskozóny a nákupu her, které se k nám bez investic nedostanou. A  technikou jsme také stále na začátku...


Zároveň každý patron získá přístup do speciální skupiny na Deskozóně a bude se moci zapojit do hlasování a diskusí o tom, jaká videa a články budeme psát a jaké funkce by na Deskozóně rád viděl. Každý, kdo přispěje dostane po dobu jeho podpory přístup do skupiny, se kterou budu konzultovat svůj obsah. Navíc budu pro tuto skupinu organizovat soutěže o věcné ceny, ale to bude vždy záležet na tom, co dovolí rozpočet, nebo jaké podpory se mi dostane od vydavatelství vydávající hry.

Vše děláme ve svém volném čase a proto chceme využít i některá již hotová řešení na vylepšení chodu webů. No a proto potřebujeme i vaši pomoc!Naše cíle
Hranice 100 € měsíčně znamená, že rozhodně můžu slíbit pokračování v točení oblíbených vlogů dle témat podporovatelů. Taková suma také umožní menší investice do her a menší nárazové investice do Deskozóny. Nic moc se z toho ale nezvládne, spíše to zabezpečí dosavadní režim a pomůže nepřemýšlet o zapnutí reklamy na Youtube.

Hranice 200 € měsíčně umožní pravidelné investice do her a do Deskozóny. Zároveň se z toho dá našetřit na lepší techniku. Když mluvíme o investicích do Deskozóny, je toho před námi ještě hodně – namátkově bychom rádi vylepšili náš systém odznaků a reputace, stejně jako rozšířili funkcionalitu skupin. To vše je nutné dokoupit (samotný vývoj by byl ještě dražší). S touto částkou to potrvá několik měsíců. A spořit půjde i na další věci a vyloučit nepůjde ani nárazový nákup nové techniky.

Hranice 400 € měsíčně pak znamená, že bychom měli přístup asi k jakékoli hře, kterou bychom na kanále chtěli mít. Můžeme se bavit o významném rozvoji webu a Deskozóny. Většina věcí, které potřebujeme dokoupit, stojí 50-100 dolarů, s takovouto podporou to půjde mnohem rychleji. Takže pokud vám chybí funkce, pravděpodobně ji i dostanete. No a co se týče her… Investice do techniky by taky byly už zcela reálné a finance by nebyly limitující.

Hranice 500 € je spíše takovou metou. :) Co bychom s penězi udělali. vám povíme, až se k ní přiblížíme. Asi by to bylo hodně her.


Vaše odměny
Tuto kampaň bych rád vedl formou patronství a tak sice nedostanete přímo žádné deskovky, nějaké ty výhody (kromě vlivu) a odměny se ale najdou. Kromě toho čas od času, když to situace dovolí, pudu pro podporovatele publikovat zajímavá videa v režimu přednostního přístupu.

Lidé, kteří přispějí pravidelně alespoň 3 €, budou mít tu čest být zmíněni v rámci závěrečných titulků mých videí. :)

Chtěl jsem dát i vyšší cíle a stupně podpory, ale ušetřil jsem na poplatku Patreonu. :)

Kdo ale přispěje alespoň 5 €, stane se sponzorem a obdrží speciální odznak v rámci Deskozóny. Jeho jméno bude v titulcích na předním místě mezi dalšími sponzory.

Kdyby někdo chtěl přispívat 20 €, stane se diktátorem jak Kubrta, tak Deskozóny. Radši nechtějte vědět, co to znamená. :) Na Unu toto každopádně neplatí (na tu neplatí nic)...

Pokud chcete poskytnout jednorázovou podporou, stačí podpořit danou částkou a po první platbě podporu zrušit. I to je pro mě obrovskou pomocí.

* Dejte si pozor na nastavení měny. Můj Patreon běží na EURech a pokud přispějete výše * uvedenou částkou v dolarech, tak na stupně nemusíte dosáhnout a navíc bude stržen další * poplatek 2,5 % za převod měny.

Adoptuj hru

Každý měsíc alespoň jednou dám zde Patronům možnost adoptovat jednu z mých her, které jsem recenzoval. Půjde o hru ve 100% stavu. Často o velmi dobrou hru, kterou už jen prostě nedostanu na stůl, tak by se u mě na ni prášilo. To přeci nemůžete dopustit. :) Zájem o hru vyjádříte lajkem k příspěvku s nabídkou k adopci a nakonec vyberu nového majitele hry losem. 

Jak to funguje?
Po přihlášení k podpoře vám bude okamžitě stržena částka, kterou jste se k podpoře přihlásili. Další bude procesována vždy k 1. následujícího měsíce. Pokud chcete přispět jen jednou, stačí počkat až odejde první suma a pak podporu zrušit.

Něco o mně
Kromě videí na YouTube mám blog na Facebooku a webové stránky, na kterých shromažďuji informace o recenzovaných hrách, a navíc na ně umisťuji i psané články s deskoherní tématikou. A rozjíždí se i můj Instagram, na který umisťuji fotodokumentaci z hraní.
Pravidelně také pořádáme akci "Kubrtovo hraní" v pražské kavárně Geekárna – když epidemiologická situace dovolí. :)

Od září 2020 jsme navíc rozjeli sociální síť pro fanoušky deskových her - Deskozónu.


Deskozóna je prostor pro komunitu, pro diskusi a sdílení zážitků a zkušeností. Vše pojímáme přátelskou formou a pokoušíme se do toho vnést trochu příběhu a tajemna. Je to místo, kde se můžete ptát nejen na dotazy ke hrám, ale i sdílet své zážitky, zajímavé nálezy, či najít nové spoluhráče.

Jak se nám daří?


Jsme tým

Už se nepovažuji za jednotlivce, ale z velké části za tým. Svou podporou tak pomůžete také Uně - Vládkyni deskovek. Já nemám rád eura, ona ano. Takže to je šance, jak pro vás připravit i zajímavý obsah z této kategorie her. A v neposlední řadě jde o podporu Deskozóny - sociální sítě pro všechny hráče deskovek.
Deskozóna
má v současné chvílí cca 800 členů a další přibývají každým dnem. Snažíme se o vytvoření a podpoření opravdové komunity hráčů a Deskozóna je tak pro všechny fanoušky deskovek bez rozdílů věků či zkušeností.

By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 30 exclusive posts
17
Images
1
Poll
12
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 30 exclusive posts
17
Images
1
Poll
12
Videos

Recent posts by KubrtvsDeskovky

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits