Laimes Dieta

is creating everyday happiness

7

patrons

$16

per month

About Laimes Dieta

LAIMĖS DIETA – tai laimingo gyvenimo būdo žurnalas, apjungiantys gyvenimiškas patirtis, specialistų patarimus ir mokslinius atradimus.
Mūsų laimę įtakoja daugybė veiksnių: mūsų atsineštas biologinis bagažas, fizinė būklė, sveikata, saugumo jausmas, auklėjimas, santykiai su mylimaisiais ir artimaisiais, galų gale, mūsų socialinis ratas, politinė šalies sistema ar net vakarykščių indų krūva kriauklėje – galėtume vardinti ir vardinti.

LAIMĖS DIETA stengiasi paliesti kiekvieną mūsų vidinio gerbūvio aspektą:

  • ŽMONĖS – asmeninės žinomų žmonių bei savo srities ekspertų laimės istorijos ir kasdienės laimės receptai.
  • SANTYKIAI kalba apie santykių problemas ir laimingų santykių paslaptis – tiek klausimus, kylančius porose, tiek apie santykius su vaikais ar meilę pačiam sau.
  • SVEIKATA apima viską, kas padeda mums gerai jaustis tiek iš vidaus, tiek iš išorės: nuo sveikos gyvensenos, mitybos patarimų iki grožio receptų.
  • LAISVALAIKIS – kaip mes juokaujame, tai viskas, kas nėra darbas. Maistas, kelionės, idėjos laikui su šeima, rankdarbiai, lankytinos vietos ir… kiekvieną savaitę pradedantys laimingi horoskopai!
  • NAMAI – tai rubrika, kuri skirta tam, kad buitis nežudytų meilės. Ir laimės. Praktiniai patarimai ir idėjos vienintelei vietai pasaulyje, kur jūs esate jūs.
  • DARBAS – savimotyvacija, efektyvumas, tikslai ir jų siekimas, galiausiai – laimė dirbti – mes norime kalbėti apie viską ir dar daugiau.
  • PODCAST – čia rasite visus LRT radijo laidų „Įkvėpk. Iškvėpk.“, vėliau tapusios „Laimės dieta“ įrašus.
  • TV – video patarimai, kuriuose kasdienybės užduotis gvildename kartu su „Laimės dieta“ draugais ir partneriais.
Sveiki, LAIMĖS DIETA kuriu aš, RIMANTĖ KULVINSKYTĖ. Nežinau, kaip reikėtų tiksliai prisistatyti, nes vieniems aš žurnalistė, kitiems – radijo ir TV laidų vedėja, o savo šeimai – mama, žmona, dukra ir, galiausiai, draugė. Visi šie apibūdinimai – lyg mažos dalelės visos mano laimės. Jomis gyvenu kasdien ir kasdien, po nedidelį žingsnelį, o kartais – ir drąsų žingsnį, bandau vis naujus receptus, kurie dovanoja džiaugsmą, domiuosi ir ieškau naujausių atradimų, padedančių geriau suprasti, kaip veikia mūsų kūnas ir protas, dairausi įžvalgų ar praktinių patarimų, kurie leistų kasdien jaustis laimingu. Ar bent laimingesniu. LAIMĖS DIETA – tai vieta, kurioje visu tuo dalinuosi. Mano tikslas – sukurti laimingų žmonių bendruomenę, šviesti, padėti, paguosti, įkvėpti ir paskatinti veikti savo paties ir kitų laimės vardan.
Jei esate mentorius, dėstytojas, treneris, lektorius ar tiesiog – žmogus, norintis dalintis savo paties įžvalgomis ir patarimais bei laimės receptais, rašykite [email protected] – sugalvosime, kaip visu tuo gėriu galėtumėte pasidalinti su LAIMĖS DIETA šeima!

Recent posts by Laimes Dieta