Laisvės TV

is creating TV Show

Select a membership level

PREMIUM Patreonas

reward item
reward item
$4
per month
„Laisvės TV” komandos padėka už prisidėjimą prie turinio kūrybos, o dėl to jums atsiveria:
- Turinys be reklamų, išskyrus atvejus, kai laidą monetizuoja pats YouTube;
- PREMIUM turinys ir galimybė pamatyti laidas anksčiau;
- Mėnesinis laiškas-ataskaita apie nuveiktus darbus;
- Dalyvavimas balsavimuose sprendžiant „Laisvės TV” klausimus.

Indėlis į tiriamąją žurnalistiką

reward item
reward item
$8
per month
Tampate dar svarbesne „Laisvės TV” dalimi, o padėką jums siunčia mūsų tiriamosios žurnalistikos asai Birutė Davidonytė ir Dovydas Pancerovas! Taip pat jums atsiveria:
- Narystė „Laisvės TV” pokalbių ir diskusijų klube Facebook platformoje;
- Galimybė dalyvauti žurnalistinių tyrimų aptarimuose su Birute ir Dovydu;
- Visos aukščiau išvardintos naudos.

„Laisvės TV“ komandos narys

reward item
reward item
$13
per month
Begalinė „Laisvės TV” komandos padėka už laisvų ir demokratiškų idėjų skatinimą bei:
- Pakvietimai į „Laisvės TV“ renginius; 
- gyvus filmavimus;
- Jūsų vardas „Laikykitės ten” titruose;
- Visos aukščiau išvardintos naudos.

5,311

patrons

$20,245

per month

About Laisvės TV

2016 metais žurnalistas Andrius Tapinas įkūrė nepriklausomą, žiūrovų išlaikomą televiziją, kuri per ketverius gyvavimo metus sukūrė daugiau nei tūkstantį įvairaus formato ir žanro laidų.

Todėl šiandien sakome garsiai:
LABAS! Mes užaugome iki „Laisvės Media Group“, kuri įprasmina ir apjungia visus mūsų vykdomus projektus – tiek tuos, kuriuos matote laidų formate, tiek tuos, kuriuos vykdome pašaukimo ir pilietiškumo vedami.

Laisvės Media Group – didelis žingsnis visai mūsų šeimai, kurią sudaro:
🔸 Laisvės TV – pelno nesiekianti ir pilietinę visuomenės švietimo misiją vykdanti televizija;
🔸 Laisvės TV X – pramoginis, jaunimo auditorijai skirtas, pats save išlaikantis kanalas;
🔸D. Pancerovo ir B. Davidonytės žurnalistiniai tyrimai – tyrimai, specialios laidos ir jų užkulisiai, kurie iš esmės keičia Lietuvą;
🔸 Laisvės piknikas – didžiausias pilietinis nemokamas vasaros festivalis visai šeimai;
🔸 Laisvės namai – bendradarbystės erdvės, kuriančios tikrą bendruomenę;
🔸 Laisvės TV Studio – filmavimo ir transliavimo paslaugos;
🔸 Aktyvūs, pilietiški ir laisvi žmonės!

„Laisvės TV” laidas kuria vieni įtakingiausių, ilgametę patirtį turinčių Lietuvos žurnalistų – Andrius Tapinas, Rita Miliūtė, Dovydas Pancerovas, Birutė Davidonytė bei nauji, dar ne visiems matyti veidai – Ignas Grinevičius, Irma Bogdanovičiūtė, Ignas Kinčinas, Dominykas Vaitiekūnas ir Timūras Augucevičius. Tik žiūrovų paramos dėka galime nuolatos stiprinti komandą.

Laisvalaikio kanale „Laisvės TV X“ savo turinį transliuoja jaunosios Youtube žvaigždės – Paul de Miko, Antanas J, technikos naujovių apžvalgas daro Šarūnas Tamulis laidoje Unbox Ring.

„Laisvės TV“ skaičiuoja jau penktą sezoną, televizijos ambicijos ir entuziazmas auga su lyg kiekviena diena – pirmaisiais metais startavę vos su keliomis laidomis, šiuo metu „Laisvės TV“ kanale nuolatos transliuojame įvairaus turinio laidas, vlogus, podcast‘us, o nauji formatai mūsų galvose gimsta kiekvieną dieną ir Jūsų paramos dėka juos galime įgyvendinti.

Trumpai apie „Laisvės TV” laidas:

„Laikykitės ten” – pamatinė „Laisvės TV” laida nuo pirmųjų epizodų prikaustė žiūrovus prie ekranų. Pro aštrialiežuvio laidos vedėjo Andriaus Tapino akis neprasprūsta niekas, nei aukščiausių institucijų veiklos skaidrumas, nei paprasčiausi politikų nusikalbėjimai. Penktąjį sezoną pradėjome atsinaujindami ir nuo šiol vedėjo kėdėje matysite du naujus veidus – Igną Grinevičių ir Irmą Bogdanovičiūtę. Kassavaitinė laida pateikia savaitės Lietuvos bei užsienio aktualijų apžvalgas, kartą per mėnesį – išsamiai scenaristų parengtą temą. Pokalbiai su žinomais Lietuvos žmonėmis – retesni, tačiau kokybiški ir atliepiantys aktualijas.

D. Pancerovo ir B. Davidonytės žurnalistiniai tyrimai – tiriamosios žurnalistikos pagrindus padėję, bestselerio „Kabinetas 339” autoriai Dovydas Pancerovas ir Birutė Davidonytė naujus tyrimus, specialias laidas bei jų užkulisius, kurios iš esmės keis Lietuvą, atskleidžia „Laisvės TV” kanale! Specialiame Patreon rėmėjų lygmenyje galite prisidėti prie stipriausios Lietuvoje tiriamosios žurnalistikos, matyti išskirtinį turinį ir atverti ne tik kabinetų duris.


„Vyriausioji Lietuvos Komisija“ – didžiausi „Laisvės TV“ (ir ne tik) veidai susivienija tam, kad padarytų Lietuvoje tvarką. Andrius Tapinas, Rita Miliūtė, Liudas Dapkus ir Aidas Puklevičius buriasi į Vyriausiąją Lietuvos Komisiją tam, kad su sau būdingu humoru ir įžvalgumu analizuotų svarbiausius Lietuvos klausimus. Laidos vedėjai pateikia savo požiūrį į svarbiausius mėnesio įvykius Lietuvoje ir pasaulyje.

„KATukai“– dviejų komunikacijos profesionalų - Arijaus Katausko ir Mykolo Katkaus tinklalaidė, kurioje yra aptariamos Lietuvos aktualijos.

Po ilgos pertraukos sugrįžo ir „Pinigų karta“. Ne todėl, kad nori, o todėl, kad privalo. Reaguodami į šiandieninę situaciją suprantame, kad vėl būtina kalbėti apie ekonominius procesus, asmeninius finansus ir pateikti paprastus atsakymus į
sudėtingus klausimus. „Pinigų kartos” laidas rasite keliais formatais – „Pinigų kartos akademija”, kurioje mokslo, verslo ir valdžios atstovai kalba apie ekonomikos bei verslo sritis, tinklalaidėmis su kalbinamais ekspertais ir pagrindinėmis laidomis su Andriumi Tapinu.

„Tiek žinių“ – žinios „Laisvės TV“ formatu. Kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį pateikiame svarbiausius dienos įvykius paprastai, suprantamai ir su laisvu humoru.

Tiek žinių: kalba ekspertas – aktualijų laida su vedėjais – Rita Miliūte, Ignu Kinčinu bei Andriumi Tapinu. Jei Lietuvoje įvyko kas nors prikaustančio dėmesio, „Laisvės TV” YouTube kanale ir Facebook paskyroje ieškok pokalbio su srities ekspertu ir išgirsk jo nuomonę.

Tapkite laisvos televizijos kūrimo dalimi ir prisijunkite prie mūsų Patreonų – http://www.patreon.com/laisvestv

Visas laidas galite rasti – http://www.youtube.com/laisvestv
Goals
5,311 of 10,000 patrons
Bendruomenės tikslas.
1 of 1

Become a patron to

991
Unlock 991 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Laisvės TV

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits