Laisvės TV

is creating TV Show

Select a membership level

Pledge $1 or more per month
reward item
$1
per month
Begalinė Laisvės TV padėka, premium turinys ir mėnesinis laiškas-ataskaita apie nuveiktus darbus ir planus.
Pledge $2 or more per month
reward item
$2
per month
Mėnesinis laiškas, premium turinys ir galimybė anksčiau matyti pagrindines laidas. Dalyvavimas Patreonų balsavimuose sprendžiant „Laisvės TV” klausimus. 
Pledge $5 or more per month
reward item
$5
per month
Aukščiau išvardinti priedai ir narystė „Laisvės TV“ pokalbių ir diskusijų klube Facebook platformoje. 

5,190

patrons

$14,803

per month

About

2016 metais žurnalistas Andrius Tapinas įkūrė nepriklausomą, žiūrovų išlaikomą televiziją, kuri per ketverius gyvavimo metus sukūrė daugiau nei tūkstantį įvairaus formato ir žanro laidų.

Todėl šiandien sakome garsiai:
LABAS! Mes užaugome iki „Laisvės Media Group“, kuri įprasmina ir apjungia visus mūsų vykdomus projektus – tiek tuos, kuriuos matote laidų formate, tiek tuos, kuriuos vykdome pašaukimo ir pilietiškumo vedami.

Laisvės Media Group – didelis žingsnis visai mūsų šeimai, kurią sudaro:
🔸 Laisvės TV – pelno nesiekianti ir pilietinę visuomenės švietimo misiją vykdanti televizija;
🔸 Laisvės TV X – pramoginis, jaunimo auditorijai skirtas antrasis Laisvės TV kanalas;
🔸 R.I.T.A. – realių informacinių tyrimų agentūra, čia susipina tiriamoji žurnalistika ir pilietinės iniciatyvos;
🔸 Laisvės piknikas – didžiausias pilietinis nemokamas vasaros festivalis visai šeimai;
🔸 Laisvės namai – bendradarbystės erdvės, kuriančios tikrą bendruomenę;
🔸 Laisvės TV Studio – filmavimo ir transliavimo paslaugos;
🔸 Aktyvūs, pilietiški ir laisvi keisti žmonės!

Laisvės TV“ laidas kuria vieni įtakingiausių, ilgametę patirtį turinčių Lietuvos žurnalistų – Andrius Tapinas, Rita Miliūtė, Liudas Dapkus, Ridas Jasiulionis, Edmundas Jakilaitis bei kiti savo sričių specialistai. Tik žiūrovų paramos dėka galime nuolatos stiprinti komandą.

Gretutiniame laisvalaikio kanale „Laisvės TV X“ savo turinį transliuoja jaunosios Youtube žvaigždės – Paul de Miko, Antanas J, technikos naujovių apžvalgas daro Šarūnas Tamulis laidoje Unbox Ring.

„Laisvės TV“ skaičiuoja jau ketvirtą sezoną, televizijos ambicijos ir entuziazmas auga su lyg kiekviena diena – pirmaisiais metais startavę vos su keliomis laidomis, šiuo metu „Laisvės TV“ kanale nuolatos transliuojame įvairaus turinio laidas, vlogus, podcast‘us, o nauji formatai mūsų galvose gimsta kiekvieną dieną ir Jūsų paramos dėka juos galime įgyvendinti.

Trumpai apie „Laisvės TV“ laidas:
Pamatinė „Laisvės TV“ laida „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ nuo pirmųjų epizodų prikaustė žiūrovus prie ekranų. Kassavaitinė laida sulaukia didžiausio žiūrovų susidomėjimo ir skaičiuoja jau ketvirtąjį sezoną. Pro aštrialiežuvio laidos vedėjo Andriaus Tapino akis neprasprūsta niekas, aukščiausių institucijų veiklos skaidrumas, nei paprasčiausi politikų nusikalbėjimai. Pagrindinę laidą kiekvieną savaitgalį papildo net du pokalbiai su įvairiausiomis asmenybėmis.

„R.I.T.A.“ – didžiausia antrojo sezono naujiena – Realių informacinių tyrimų agentūra, čia susipina tiriamoji žurnalistika ir pilietinės iniciatyvos. Rita.lt svetainėje bet kuris žmogus gali pranešti apie savo gyvenvietėje ir ne tik pastebėtus neskaidrius pirkimus, nepotizmą, korupciją, nupirktą žiniasklaidą, vietinių karaliukų įsigalėjimą ar kitą neteisybę. Šiam projektui vadovauja vienas ryškiausių šalies žurnalistikos veidų – Rita Miliūtė, kuri drauge su profesionalių žurnalistų komanda reaguoja į pranešimus, tikrina informaciją, viešina ją ir stengiasi užkardyti korupciją.

„Vyriausioji Lietuvos Komisija“ – didžiausi „Laisvės TV“ (ir ne tik) veidai susivienija tam, kad padarytų Lietuvoje tvarką. Andrius Tapinas, Rita Miliūtė, Liudas Dapkus ir Aidas Puklevičius buriasi į Vyriausiąją Lietuvos Komisiją tam, kad su sau būdingu humoru ir įžvalgumu analizuotų svarbiausius Lietuvos klausimus. Laidos vedėjai pateikia savo požiūrį į svarbiausius mėnesio įvykius Lietuvoje ir pasaulyje.

„KATukai“ – trijų komunikacijos profesionalų - Arijaus Katausko, Mykolo Katkaus ir Aurelijaus Katkevičiaus tinklalaidė, kurioje yra aptariamos Lietuvos aktualijos.

Po ilgos pertraukos sugrįžo ir „Pinigų karta“. Ne todėl, kad nori, o todėl, kad privalo. Reaguodami į šiandieninę situaciją suprantame, kad vėl būtina kalbėti apie ekonominius procesus, asmeninius finansus ir pateikti paprastus atsakymus į sudėtingus klausimus.

„Tiek žinių“ – žinios „Laisvės TV“ formatu. Kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį pateikiame svarbiausius dienos įvykius paprastai, suprantamai ir su laisvu humoru.

„Dekonstrukcijos su Edmundu Jakilaičiu“ – laida dekonstruojanti Rusijoje, Lietuvoje, ar bet kur pasaulyje skleidžiamą rusišką propagandą. Analizuojami propagandos tikslai, skleidimo būdai bei priemonės.

„Karštos kėdės“ – aktualijų laida su įvairiais vedėjais – Rita Miliūte, Liudu Dapkumi, Ridu Jasiulioniu bei, išskirtinais atvejais, Andriumi Tapinu. Jei Lietuvoje įvyko kas nors nenumatyto, prikaustančio dėmesio, junk į „Laisvės TV“ Youtube kanalą ir ieškok „Karštų kėdžių“ tiesioginės transliacijos (dažniausiai 19:00).

Tapkite laisvos televizijos kūrimo dalimi ir prisijunkite prie mūsų Patreonų – http://www.patreon.com/laisvestv

Visas laidas galite rasti – http://www.youtube.com/laisvestv

Goals
$14,802.63 of $21,000 per month
Patreon sumos tikslas.
1 of 1

Become a patron to

774
Unlock 774 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Laisvės TV

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits