Laisvės TV

is creating TV Show

Select a membership level

Pledge $1 or more per month

reward item
$1
per month
Begalinė Laisvės TV padėka, premium turinys ir mėnesinis laiškas-ataskaita apie nuveiktus darbus ir planus.

Pledge $2 or more per month

reward item
$2
per month
Mėnesinis laiškas, premium turinys ir galimybė anksčiau matyti pagrindines laidas. Dalyvavimas Patreonų balsavimuose sprendžiant „Laisvės TV” klausimus. 

Pledge $5 or more per month

reward item
$5
per month
Aukščiau išvardinti priedai ir narystė „Laisvės TV“ pokalbių ir diskusijų klube Facebook platformoje. 

6,488

patrons

$22,768

per month

About

2016 metais žurnalistas Andrius Tapinas įkūrė nepriklausomą, žiūrovų išlaikomą televiziją, kuri per ketverius gyvavimo metus sukūrė daugiau nei tūkstantį įvairaus formato ir žanro laidų.

Todėl šiandien sakome garsiai:
LABAS! Mes užaugome iki „Laisvės Media Group“, kuri įprasmina ir apjungia visus mūsų vykdomus projektus – tiek tuos, kuriuos matote laidų formate, tiek tuos, kuriuos vykdome pašaukimo ir pilietiškumo vedami.

Laisvės Media Group – didelis žingsnis visai mūsų šeimai, kurią sudaro:
🔸 Laisvės TV – pelno nesiekianti ir pilietinę visuomenės švietimo misiją vykdanti televizija;
🔸 Laisvės TV X – pramoginis, jaunimo auditorijai skirtas antrasis Laisvės TV kanalas;
🔸D. Pancerovo ir B. Davidonytės žurnalistiniai tyrimai – tyrimai, specialios laidos ir jų užkulisiai, kurie iš esmės keičia Lietuvą;
🔸 Laisvės piknikas – didžiausias pilietinis nemokamas vasaros festivalis visai šeimai;
🔸 Laisvės namai – bendradarbystės erdvės, kuriančios tikrą bendruomenę;
🔸 Laisvės TV Studio – filmavimo ir transliavimo paslaugos;
🔸 Aktyvūs, pilietiški ir laisvi žmonės!

„Laisvės TV” laidas kuria vieni įtakingiausių, ilgametę patirtį turinčių Lietuvos žurnalistų – Andrius Tapinas, Rita Miliūtė, Dovydas Pancerovas, Birutė Davidonytė bei nauji, dar ne visiems matyti veidai – Ignas Grinevičius, Irma Bogdanovičiūtė, Ignas Kinčinas, Dominykas Vaitiekūnas ir Timūras Augucevičius. Tik žiūrovų paramos dėka galime nuolatos stiprinti komandą.

Gretutiniame laisvalaikio kanale „Laisvės TV X“ savo turinį transliuoja jaunosios Youtube žvaigždės – Paul de Miko, Antanas J, technikos naujovių apžvalgas daro Šarūnas Tamulis laidoje Unbox Ring.

„Laisvės TV“ skaičiuoja jau penktą sezoną, televizijos ambicijos ir entuziazmas auga su lyg kiekviena diena – pirmaisiais metais startavę vos su keliomis laidomis, šiuo metu „Laisvės TV“ kanale nuolatos transliuojame įvairaus turinio laidas, vlogus, podcast‘us, o nauji formatai mūsų galvose gimsta kiekvieną dieną ir Jūsų paramos dėka juos galime įgyvendinti.

Trumpai apie „Laisvės TV” laidas:

„Laikykitės ten” – pamatinė „Laisvės TV” laida nuo pirmųjų epizodų prikaustė žiūrovus prie ekranų. Pro aštrialiežuvio laidos vedėjo Andriaus Tapino akis neprasprūsta niekas, nei aukščiausių institucijų veiklos skaidrumas, nei paprasčiausi politikų nusikalbėjimai. Penktąjį sezoną pradėjome atsinaujindami ir nuo šiol vedėjo kėdėje matysite du naujus veidus – Igną Grinevičių ir Irmą Bogdanovičiūtę. Kassavaitinė laida pateikia savaitės Lietuvos bei užsienio aktualijų apžvalgas, kartą per mėnesį – išsamiai scenaristų parengtą temą. Pokalbiai su žinomais Lietuvos žmonėmis – retesni, tačiau kokybiški ir atliepiantys aktualijas.

D. Pancerovo ir B. Davidonytės žurnalistiniai tyrimai – tiriamosios žurnalistikos pagrindus padėję, bestselerio „Kabinetas 339” autoriai Dovydas Pancerovas ir Birutė Davidonytė naujus tyrimus, specialias laidas bei jų užkulisius, kurios iš esmės keis Lietuvą, atskleidžia „Laisvės TV” kanale! Specialiame Patreon rėmėjų lygmenyje galite prisidėti prie stipriausios Lietuvoje tiriamosios žurnalistikos, matyti išskirtinį turinį ir atverti ne tik kabinetų duris.

„Vyriausioji Lietuvos Komisija“ – didžiausi „Laisvės TV“ (ir ne tik) veidai susivienija tam, kad padarytų Lietuvoje tvarką. Andrius Tapinas, Rita Miliūtė, Liudas Dapkus ir Aidas Puklevičius buriasi į Vyriausiąją Lietuvos Komisiją tam, kad su sau būdingu humoru ir įžvalgumu analizuotų svarbiausius Lietuvos klausimus. Laidos vedėjai pateikia savo požiūrį į svarbiausius mėnesio įvykius Lietuvoje ir pasaulyje.

„KATukai“– dviejų komunikacijos profesionalų - Arijaus Katausko ir Mykolo Katkaus tinklalaidė, kurioje yra aptariamos Lietuvos aktualijos.

Po ilgos pertraukos sugrįžo ir „Pinigų karta“. Ne todėl, kad nori, o todėl, kad privalo. Reaguodami į šiandieninę situaciją suprantame, kad vėl būtina kalbėti apie ekonominius procesus, asmeninius finansus ir pateikti paprastus atsakymus į
sudėtingus klausimus. „Pinigų kartos” laidas rasite keliais formatais – „Pinigų kartos akademija”, kurioje mokslo, verslo ir valdžios atstovai kalba apie ekonomikos bei verslo sritis, tinklalaidėmis su kalbinamais ekspertais ir pagrindinėmis laidomis su Andriumi Tapinu.

„Tiek žinių“ – žinios „Laisvės TV“ formatu. Kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį pateikiame svarbiausius dienos įvykius paprastai, suprantamai ir su laisvu humoru.

Tiek žinių: kalba ekspertas – aktualijų laida su vedėjais – Rita Miliūte, Ignu Kinčinu bei Andriumi Tapinu. Jei Lietuvoje įvyko kas nors prikaustančio dėmesio, „Laisvės TV” YouTube kanale ir Facebook paskyroje ieškok pokalbio su srities ekspertu ir išgirsk jo nuomonę.

Tapkite laisvos televizijos kūrimo dalimi ir prisijunkite prie mūsų Patreonų – http://www.patreon.com/laisvestv

Visas laidas galite rasti – http://www.youtube.com/laisvestv
Goals
$21,000 - reached! per month
Patreon sumos tikslas.
1 of 1

Become a patron to

807
Unlock 807 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Laisvės TV

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits