Laisvės TV

is creating TV Show
Select a membership level
Pledge $1 or more per month
$1
per month

Begalinė Laisvės TV padėka ir mėnesinis laiškas-ataskaita apie nuveiktus darbus ir planus

Pledge $2 or more per month
$2
per month

Mėnesinis laiškas ir galimybė anksčiau matyti pagrindines laidas. Dalyvavimas Patreonų balsavimuose sprendžiant „Laisvės TV” klausimus. 

Pledge $5 or more per month
$5
per month

Aukščiau išvardinti priedai ir narystė „Laisvės TV“ pokalbių ir diskusijų klube Facebook platformoje. Dalyvavimas „Laisvės TV” prizų loterijoje, kurioje kas mėnesį prizais apdovanojami 3 Patreonai skelbiami mėnesiniame laiške. 

3,741

patrons

$12,886

per month

About Laisvės TV

Sveiki atvykę į „Laisvės TV“ – pirmąją nepriklausomą, žiūrovų išlaikomą internetinę Youtube televiziją Lietuvoje veikiančią nuo 2016 metų rugsėjo. Mes esame įrodymas, kad kokybiška ir aukštus standartus atitinkanti televizija gali egzistuoti ne tik TV ekrane, bet ir kitose platformose.

„Laisvės televizijoje“ laidas kuria vieni įtakingiausių, ilgametę patirtį turinčių Lietuvos žurnalistų – Andrius Tapinas, Rita Miliūtė, Liudas Dapkus, Ridas Jasiulionis, Edmundas Jakilaitis bei kiti savo sričių specialistai. Tik žiūrovų paramos dėka galime nuolatos stiprinti komandą.

Gretutiniame laisvalaikio kanale „Laisvės TV X“ savo turinį transliuoja jaunosios Youtube žvaigždės –  Paul de Miko, Antanas J, technikos naujovių apžvalgas daro Šarūnas Tamulis laidoje Unbox Ring.

„Laisvės TV“ skaičiuoja jau ketvirtą sezoną, televizijos ambicijos ir entuziazmas auga su lyg kiekviena diena – pirmaisiais metais startavę vos su keliomis laidomis, šiuo metu „Laisvės TV“ kanale nuolatos transliuojame įvairaus turinio laidas, vlogus, podcast‘us, o nauji formatai mūsų galvose gimsta kiekvieną dieną ir Jūsų paramos dėka juos galime įgyvendinti.

Trumpai apie laidas:

Pamatinė „Laisvės TV“ laida „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ nuo pirmųjų epizodų prikaustė žiūrovus prie ekranų. Kassavaitinė laida sulaukia didžiausio žiūrovų susidomėjimo ir skaičiuoja jau ketvirtąjį sezoną. Pro aštrialiežuvio laidos vedėjo Andriaus Tapino akis neprasprūsta niekas, aukščiausių institucijų veiklos skaidrumas, nei paprasčiausi politikų nusikalbėjimai. Pagrindinę laidą kiekvieną savaitgalį papildo net du pokalbiai su įvairiausiomis asmenybėmis.

„R.I.T.A.“ – didžiausia antrojo sezono naujiena – Realių informacinių tyrimų agentūra, čia susipina tiriamoji žurnalistika ir pilietinės iniciatyvos. Rita.lt svetainėje bet kuris žmogus gali pranešti apie savo gyvenvietėje ir ne tik pastebėtus neskaidrius pirkimus, nepotizmą, korupciją, nupirktą žiniasklaidą, vietinių karaliukų įsigalėjimą ar kitą neteisybę. Šiam projektui vadovauja vienas ryškiausių šalies žurnalistikos veidų – Rita Miliūtė, kuri drauge su profesionalių žurnalistų komanda reaguoja į pranešimus, tikrina informaciją, viešina ją ir stengiasi užkardyti korupciją.

„Dekonstrukcijos su Edmundu Jakilaičiu“ – laida dekonstruojanti Rusijoje, Lietuvoje, ar bet kur pasaulyje skleidžiamą rusišką propagandą. Analizuojami propagandos tikslai, skleidimo būdai bei priemonės.

„Karštos kėdės“ – aktualijų laida su įvairiais vedėjais – Rita Miliūte, Liudu Dapkumi, Ridu Jasiulioniu bei, išskirtinais atvejais, Andriumi Tapinu. Jei Lietuvoje įvyko kas nors nenumatyto, prikaustančio dėmesio, junk į „Laisvės TV“ Youtube kanalą ir ieškok „Karštų kėdžių“ tiesioginės transliacijos (dažniausiai 19:00).

„Vyriausioji Lietuvos Komisija“ – didžiausi „Laisvės TV“ (ir ne tik) veidai susivienija tam, kad padarytų Lietuvoje tvarką. Andrius Tapinas, Rita Miliūtė, Liudas Dapkus ir Aidas Puklevičius buriasi į Vyriausiąją Lietuvos Komisiją tam, kad su sau būdingu humoru ir įžvalgumu analizuotų svarbiausius Lietuvos klausimus. Laidos vedėjai pateikia savo požiūrį į svarbiausius mėnesio įvykius Lietuvoje ir pasaulyje.

„1 prieš 1 su Nerijumi Kesminu“ – Lietuvos futbolo apžvalgų laida.

Tapkite laisvos televizijos kūrimu dalimi ir prisijunkite prie mūsų Patreonų – http://www.patreon.com/laisvestv

Visas laidas galite rasti – http://www.youtube.com/laisvestv
Goals
$12,886 of $21,000 per month
Patreon sumos tikslas.
1 of 1

Recent posts by Laisvės TV

By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 651 exclusive posts
32
Images
198
Links
4
Polls
20
Updates
397
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 651 exclusive posts
32
Images
198
Links
4
Polls
20
Updates
397
Videos