Les Kurbas Theatre

Les Kurbas Theatre

Creating Ukrainian intellectual Theater

Select a membership level

Вдячний глядач

$4
per month
Велика подяка!🖤

Щирий прихильник

$6.50
per month
Велика подяка!🖤 та знижка 5% на мерч.

Незмінний шанувальник

$13
per month
Велика подяка!🖤 та знижка 10% на мерч.

20

patrons

$201

per month

About Les Kurbas Theatre

Львівський академічний театр імені Леся Курбаса створений у 1988 році Володимиром Кучинським та групою молодих акторів, котрі, як і видатний український режисер Лесь Курбас зі своїми колегами у 1918 році, відчули потребу «…вернутися прямо до себе, …сказати щось нове, тому, і тільки тому, створити театр». Театр завжди вирізнявся високоінтелектуальним і неповторним репертуаром. Також Театр Курбаса — це унікальний методологічний центр, який опанував і розробив цикл театральних методик та тренінгів акторської психофізики, пластики і голосу. У 2007 році театру було присвоєно статус академічного. 
Театр Курбаса по праву вважається одним з кращих театрів України. Критика називає колектив унікальним театральним явищем, бо він повернув українській сцені інтелектуальний престиж, створив свою методологічну школу і поєднав багатогранну сценічну практику з процесом пізнання Людини.

Les Kurbas Theatre (Lviv, Ukraine) was founded in 1988 by Volodymyr Kuchynskyi and a group of young actors. Since its inception, the Les Kurbas Theatre has grown into one of Ukraine’s most critically acclaimed theatres—both in Ukraine and abroad. Theatre always characterized with special high intellectual repertoire. Іn 2007 Theatre got academic status.

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits