Les Music Education

is creating Music Education

Select a membership level

Просто Дякую

$3
per month
А я Дякую Вам За Підтримку!
  • Добрі справи завжди Повертаються з Примноженням!

Бонус - 50%

Limited (89 of 100 remaining)
$5
per month
 Це бонус для перших 100 підписників! 
  • Доступ до усіх Моїх Курсів та Навчальних Відео

Я Буду Класним Музикантом!

$10
per month
Я Вірю, що Ти будеш Класним Музикантом і буду твоєю Підтримкою на цьому шляху!
  • Доступ до усіх Моїх Курсів та Навчальних Відео

9

patrons

$38

per month

About Les Music Education

Привіт, мене звати Олексій, друзі називають мене Лес.  Тут у вас доступ до курсів гри на гітарі, як для початківців так і для тих хто хоче навчитися грати соло або джаз.

   Але не лише гітара! Ми будемо розкривати і такі теми як: НАПИСАННЯ ПІСЕНЬ, ГАРМОНІЯ, АРАНЖУВАННЯ, ЗАПИС МУЗИКИ. Словом крім курсів у вас буде доступ до навчальних відео, які будуть розвивати вас як музиканта.

Мій стиль "Про музику простою мовою" і акцент на практичність та методичність. Доречі в мене і педагогічна освіта є))

Моя місія допомогти людям здійснити їх музичні мрії, особливо тим, які вже не діти і часу у них на заняття не так багато. Тож повірте, я думаю як економити ваш час і давати самі практичні і дієві речі.

Біографія.
      Я почав гати на гітарі у віці 14 років, я горів цією мрією, але в маленькому селі де я жив важко було навчитися грати професійно, тож професійні заняття музикою розпочалися вже коли став студентом у 2003 році. Мені дуже повезло з викладачами і я брав уроки у кращих викладачів Європи та Америки ( була така можливість на майстеркласах у Польщі які я регулярно відвідував). 
     Параленьно я почав працювати як саунд-продюсер та автор пісень. Пісні в основному писав для гурту Кана та свого авторського проекту, а із знакових здобутків як продюсера - відкриття фіналу Євробачення 2017 починалося з треку, який я написав та продюсував.
Створенням навчальних курсів та програм я займаюся з 2006 року. Розпочалося усе із з'їздів музикантів, які ми з гуртом організовували двічі на рік. Я бачив проблеми у навчанні музикантів дуже обїєктивно, так як курси за цей період відвідало близько 1500 учасників.
Тож на основі цього досвіду я почав створювати власні навчальні програми.
     І продовжую це робити досі, так як маю неймовірне задоволення від того, що допомагаю людям здійсювати їхні мрії, які часом були зовсім забуті, або в топлені у зневірі. Тож найкраще попереду...

 Також я створюю музику яку ви можете використовувати в своїх відео-проектах безкоштовно, тут сайт де її можна завантажити royalty free music
Тут патреон де ви маєте додаткові можливості із використання цієї музики: no copyright music

 Hello, my name is Oleksiy Kaplunsky, my friends call me Les. My mission is to help people learn music! I spent my childhood in a small village where it was almost impossible to learn music, and I acquired this knowledge during my student years.

So I really understand those people who already in 20-40 years and maybe in 60 want to learn to play music. I understand that it is difficult to allocate time for training, so my lessons are as practical as possible so that you can achieve results as soon as possible.

You can view all lessons here:
Guitar for Beginners
https://www.youtube.com/playlist?list=PLi6TQWMVe931yM-pRexUadg34RxMPfEVz
If you want to support my work I will be very grateful
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 4 exclusive posts
4
Writings
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 4 exclusive posts
4
Writings

Recent posts by Les Music Education

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits