Greito gyvenimo lėti pokalbiai

is creating Podcast
Select a membership level
AČIŪ
$1
per month

Kvietimas prisijungti prie slaptos FB grupės ir pratęsti pokalbius.

+ AČIŪ
$3
per month

Padėka podkasto Facebook ir Instagram paskyrose + kvietimas prisijungti prie slaptos FB grupės, ten pratęsti pokalbius, siūlyti temas ar pašnekovus.

+ AČIŪ gyvai
$5
per month

+ Padėka podkasto įraše + kvietimas prisijungti prie slaptos FB grupės, ten pratęsti pokalbius, siūlyti temas ar pašnekovus.

128

patrons

$326

per month

About Greito gyvenimo lėti pokalbiai

Tai podkastas apie vidinį žmogų. Pokalbiuose su įvairiais pašnekovais kalbame apie tai, apie ką kalbėti nebūtinai lengva.

Podkastas gyvas tik klausytojų dėka! Ačiū jiems, kad galim dalintis tokiais pokalbiais su visais. Iki 2 pokalbiams per mėnesį sukurti reikalingos sumos dar šiek tiek trūksta – prisidėk ir gauk epizodus pirmas.

Jei nori prisidėti vienkartine suma ar kitu būdu, susisiek su podkasto autore [email protected] 

Podkasto klausyk Spotify, iTunes, 15min Klausyk platformoje, podkastų klausymo programėlėse bei www.karalaite.com/podkastas
Goals
$326 of $500 per month
Pirmi podkasto metai padėjo suprasti kaip kas veikia, įsivažiuoti, optimizuoti podkasto atsiradimo kelią ir išvengti klaidų kartojimo. Dabar jau galiu drąsiai sakyti, kad podkastas važiuoja sklandžiai. O tam, kad jis važiuotų taip ir toliau, aiškiau matosi ir reikalingos kasmėnesinės lėšos.
Padėk jam važiuoti toliau!
1 of 1

Recent posts by Greito gyvenimo lėti pokalbiai

By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 3 exclusive posts
3
Links
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 3 exclusive posts
3
Links