Lidžita

is creating stories

5

patrons

$17

per month

About Lidžita

Sveiki, mano mieli skaitytojai,

Kuriu iš esmės visą gyvenimą, o tinklaraštį rašau jau... taip, neįtikėtina, bet ketvirti metai! lidzita.lt yra projektas, kurio tikslas dalintis įžvalgomis, pateikti alternatyvią nuomonę, skatinti diskusiją visuomenei aktualiais klausimais. Iki šiol už visa tai mokėjau pati. Visgi, kūryba atima išties daug laiko, ne vienam tekstui gimti prireikė dienos ar kelių, be to, kainuoja domenas. Laisvalaikiu taip pat rašau knygą, dalinuosi savo mintinis Facebook.com puslapiuose (https://www.facebook.com/lidzita.kolosauskaite.7; https://www.facebook.com/lidzitavardu ir pan.). 
Ilgai vengusi turiu pripažinti, kad be paramos skirti tiek laiko kūrybinei veiklai, kiek skiriu dabar, turbūt negalėsiu. Kaip sakoma, menas menu, o sąskaitas apmokėti reikia :)
Bet, Patreon juk tam ir skirtas, ar ne? Mes remiame tuos, kurie kuria tam, kad galėtume mėgautis jų kūryba ir jų autentiškas talentas nesudūlėtų dirbant kokioje nuobodžioje kontoroje! ;) 
Jeigu mano kūryba yra tai, kas Jums praskaidrina rytus su kavos puodeliu arba padeda "prastumti" ilgus vakarus - paremkite - kad ir simboliškai. Tai bus ne tik finansinė parama, bet ir įrodymas, kad tai, ką darau,nėra beprasmiška, kad Jūs mane skaitote ir kad Jums įdomu. Kad aš turėčiau nesustoti, nors... kartais tikrai norisi.
O mainais už tai - ne tik vis pilnėjantis ir gražėjantis lidzita.lt, ne tik šmaikščios ir liūdnos Facebook įžvalgos, bet ir... Vienas tekstas per mėnesį tik rėmėjams. 


Become a patron to

4
Unlock 4 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Lidžita

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits