Lietuvon.lt

is creating Maršrutai po Lietuvą

Select a membership level

$1 / mėn. - simbolinė padėka

reward item
reward item
$1
per month
Simbolinė padėka. Tiems, kuriems patinka Lietuvon.lt projektas, bet nereikia maršrutų - tokiu būdu apsikeisime padėkomis: man už projektą, aš jums - už paramą. 

$3 / mėn. - 2 maršrutai plius bonusai

reward item
reward item
$3
per month
2 nauji maršrutai + 2 objektai + 1 veikla šeimai kas mėnesį!
Kiekvieną mėnesį į savo el. paštą gausite:
  • 2 paruoštus keliauti po Lietuvą naujus maršrutus automobiliu su aprašymais, nuotraukomis, koordinatėmis ir Google Maps maršrutu. Sėdi ir važiuoji. [atsiunčiama iki mėnesio vidurio]
  • 2 įdomesnius objektus trumpoms išvykoms - idėjos, ką aplankyti po darbo arba savaitgalį. [atsiunčiama iki mėnesio pabaigos]
  • 1 veikla šeimai su vaikais - idėja, ką nuveikti Lietuvoje. [atsiunčiama iki mėnesio pabaigos]

$6 / mėn. - 5 maršrutai + bonus + DOVANA

reward item
reward item
$6
per month
2 nauji + 3 seni maršrutai + 2 objektai + 1 veikla šeimai + DOVANA:
Kiekvieną mėnesį į savo el. paštą gausite:
  • 2 paruoštus keliauti po Lietuvą naujus maršrutus automobiliu su aprašymais, nuotraukomis, koordinatėmis ir Google Maps maršrutu. Sėdi ir važiuoji. [atsiunčiama iki mėnesio vidurio]
  • 3 maršrutus iš ankstesnių Lietuvon.lt sezonų (2017-2019 m.).
  • 2 įdomesnius objektus trumpoms išvykoms - idėjos, ką aplankyti po darbo arba savaitgalį. Ir 1 veikla šeimai su vaikais - ką nuveikti Lietuvoje. [atsiunčiama iki mėnesio pabaigos]
  • Spausdintas, popierinis sieninis Vilniaus žemėlapis dovanų [dovana bus siunčiame rugsėjo mėnesį]. Plačiau apie ją: https://bit.ly/2YjdBIx.

27

patrons

About Lietuvon.lt

[projektas sustabdytas, visais klausimas - [email protected]]

Lietuvon.lt grįžta - karantino metu visi ieškosime veiklų Lietuvoje, todėl vėl padėsiu jums su atradimais mūsų šalyje.

Prenumeruojame spaudą, žurnalus, netgi vakarienes į namus ar kas mėnesį reguliariai paštu atsiunčiamas kojines. Ar turi pakankamai drąsos išbandyti nuotykių prenumeratą?

Esu Karolis Žukauskas, žemėlapio Lietuvon.lt autorius, ir kviečiu Tave užsisakyti nuotykių Lietuvoje prenumeratą!

Kas? Nuotykiai su Lietuvon.lt - tai kelionių Lietuvoje prenumerata.

Kodėl? Juk būna, kad vakarais arba savaitgaliais norisi išvažiuoti iš miesto, pakeliauti po Lietuvą, bet sustabdo klausimas - KUR?

Kaip? Prenumeruodamas nuotykius su Lietuvon.lt, už vieno kavos puodelio kainą kas mėnesį savo el. paštu gausi naudojimui paruoštą informaciją, kuri leis iš karto sėsti į automobilį ir vykti atrasti Lietuvos.

Kada? Vienas laiškas su 2 maršrutais atkeliaus iki mėnesio vidurio, antrasis - su papildomais maršrutais ($6 prenumeratoriams) ir įdomiais objektais arba veiklomis šeimai atkeliaus iki mėnesio pabaigos.

Kas naujo 2020 m. sezone? Karantinas apribojo visų mūsų keliavimą į užsienį, todėl stengsiuosi padėti atrasti Lietuvoje ir naujų objektų, ir veiklų šeimoms su vaikais. Be to, visi, kurie anksčiau neprenumeravo Lietuvon.lt maršrutų, galės gauti senesnį jų archyvą ir keliauti po Lietuvą - maršrutai tikrai nepaseno. :)

Kaip atrodo maršrutai?

 Kam? Maršrutai tinka visiems - ir pradedantiesiems Lietuvos naršytojams, ir aktyviems keliautojams, kurie jau ne kartą žvalgėsi Lietuvos regionuose - nors ir sunku tokius nustebinti, bet neabejoju, kad naujų vietų pavyks atrasti. Mėgaukis kelione be planavimo.

Ko dar reikės? Papildomai Tau reikės tik automobilio ir telefono su Google Maps programėle - ir jokio galvos skausmo, kur keliauti - pasiduok ekspromtui, gautam el. paštu.

Pasiryžai nuotykiui? Užsiregistruok Patreon.com ir tapk projekto rėmėju - rinkis iš kelių nurodytų rėmimo galimybių dešinėje pusėje. Neturi galimybės prenumeruoti per Patreon.com? Parašyk laišką [email protected], suderinsime kitas galimybes.

Ačiū ir įdomių atradimų,
Karolis Žukauskas.

Klausimai, komentarai, pasiūlymai: [email protected]
Goals
27 of 1,000 patrons
Noriu pasiekti 1000 prenumeratorių - kad vidinis turizmas Lietuvoje augtų sparčiausiai Europoje.
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 33 exclusive posts
29
Images
1
Poll
3
Writings
1
Video
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 33 exclusive posts
29
Images
1
Poll
3
Writings
1
Video

Recent posts by Lietuvon.lt

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits