Lytiškumo namai

is creating writing/journalism and communities

Select a membership level

Palaikau!

$1.50
per month
Simboliška, tačiau neįkainojama! Tapdama mūsų draugu kiekvieną mėnesį į elektroninį paštą gausi mūsų naujienlaikraštį, kuris padės sekti aktualiausius lytiškumo ugdymo klausimus šalyje!

Domiuosi!

$4
per month
Traukiam lytiškumo ugdymą iš po nežinojimo skraistės! Be to, kad tampi mūsų drauge ir kas mėnesį gauni naujienlaikraštį, kiekvieną mėnesį gali užduoti vieną tave dominantį klausimą ir gauti rašytinį arba video formatu parengtą atsakymą. Atsakymus į visus besidominčiųjų ir dalyvaujančiųjų rėmėjų užduotus klausimus gausite kartu su naujienlaikraščiu!

Dalyvauju!

$10.50
per month
Tapk aktyviu lytiškumo ugdymo dalyve! Kiekvieną mėnesį savo elektroninio pašto dėžutėje rasi Įvairovės ir edukacijos namų naujienlaikraštį, galėsi užduoti neribotą kiekį klausimų bei, po dviejų mėnesių nenutrūkstamos prenumeratos, gausi teisę nemokamai dalyvauti mūsų organizuojamuose kasmėnesiniuose atviruose mokymuose lytiškumo ugdymo temomis! Naujienlaikraštis, rašytiniai ir / ar video formato atsakymai į klausimus bei pranešimai apie kito mėnesio atvirus mokymus – viename laiške kiekvieno mėnesio viduryje!

3

patrons

$15

per month

About Lytiškumo namai

Įvairovės ir edukacijos namų misija – didinti visumunio, mokslu grįsto ir amžiui pritaikyto lytiškumo ugdymo prieinamumą bei užtikrinti kokybišką jo įgyvendinimą visoje Lietuvoje! Todėl mes:
  • Organizuojame mokymus bei užsiėmimus vaikams, jauniems žmonėms, tėvams, pedagogams ir švietimo pagalbos specialistėms 
  • Didiname visuomenės sąmoningumą apie lytiškumo ugdymo svarbą ir poveikį.
  • Atliepiame jaunų žmonių poreikius. Mūsų Instagram platformoje, jauni žmonės turi galimybę užduoti visus joms rūpimus klausimus ir gauti amžiui pritaikytą, mokslu grįstą informaciją įvairiomis lytiškumo temomis
Tikime, jog visuminis, mokslu grįstas lytiškumo ugdymas tiesiogiai prisideda prie sveikesnės ir saugesnės visuomenės kūrimo. Jei tikite ir Jūs – tapkite mūsų rėmėjais ir jau šiandien kartu būkime vis labiau lytiškai raštingi ir kurkime saugesnį rytojų kiekvienai!


How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits