Mahila

is creating A Blog

Select a membership level

Simbolinė padėka

reward item
reward item
$1
per month
Jei jums patinka tai, ką darau, kviečiu išreikšti padėką skiriant $1/mėn. Mano atsakas į tai - kasdien tyrinėjant pasaulį nuolat kuriamas dinamiškas blogo turinys.

Šiek tiek didesnė simbolinė padėka

reward item
reward item
$2
per month
Jei jums patinka tai, ką darau, ir norite bei galite atsidėkoti dar labiau, kviečiu skirti $2/mėn. Mano atsakas į tai - kasdien tyrinėjant pasaulį nuolat kuriamas dinamiškas blogo turinys.

Dar didesnė simbolinė padėka

reward item
reward item
$3
per month
Jei jums patinka tai, ką darau, ir norite bei galite atsidėkoti dar labiau, kviečiu skirti $3/mėn. Mano atsakas į tai - kasdien tyrinėjant pasaulį nuolat kuriamas dinamiškas blogo turinys.

54

patrons

$98

per month

About Mahila

Sveiki, aš – Mahila, tinklaraščio www.mahila.lt bei Facebook puslapio Mahila autorė. Rašau daug ir dažnai, apie visus ir viską ir tik nuoširdžiai.

Patreon paskyroje turinio nepublikuosiu, nes visas srautas kur kas patogiau pasiekiamas mano bloge bei FB ir Instagram puslapiuose. Patreonu savo ruožtu naudojuosi kaip platforma, kurioje tie, kas nori tai padaryti, gali už mano kuriamą turinį atsidėkoti simboline finansine parama. Išskirtinai tik patronams skirto turinio kurti taip pat neketinu, nes kažkaip būtų gaila, jei kažkas liktų nuskriaustas bei jausčiausi įsipareigojusi.  

Bet kokiu atveju, ačiū jums visiems labai už palaikymą 🖤  

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits