Masters of Calm

is creating Festival, Lifestyle & Community

Select a membership level

Ieškotojas / Seeker
reward item
$3
per month
Tavo paramos dėka mes žinosime, kad tai, ką darome, Tau rūpi. Tai paskatins mus kurti ir dalintis tuo, ką turime geriausio dar plačiau ir garsiau. 
Kūrėjas / Creator
reward item
$5
per month
Kasmet įgyvendiname naujų projektų: turime didžiausią sapnų gaudyklę, stichijų labirintą, meilės taką, atsakymų medį.. Ir mūsų idėjos niekada nesibaigia. Tavo parama padės mums sukurti dar magiškesnę erdvę, kurioje netrūks kūrybinių, meninių instaliacijų ir naujų rekreacinių projektų, atvirų visuomenei ištisus metus.

Globėjas / Caregiver
reward item
$15
per month
Vaikų pieva rūpinasi vaikų pramogomis ir saviugda. Iki šiol vaikų pievoje pastatytas namelis medyje, geokupolas, saugantis nuo lietaus, supynės, tinklas laipynėms, vaikus džiugino jojimo pamokos ir vaikų teatro spektakliai. Tavo parama padės renovuoti jau esamus statinius ir pastatyti daugiau statinių, skirtų vaikų užimtumui, patobulinti veiklos programas.

1

patron

$46

per month

About

Masters of Calm – sveikas, aktyvus ir sąmoningas gyvenimo būdas. Mes patys tuo gyvename ir siūlome Lietuvai sąmoningo laisvalaikio idėjas. Tai įkvepiančios atostogos po atviru dangumi, kuriose kiekvienas gali patirti gyvenimą keičiantį nuotykį.

Mūsų tikslas - sąmoningų atostogų Lietuvoje kūrimas, kurios ilgalaikėje perspektyvoje taptų sektinu sveiko gyvenimo būdo pavyzdžiu, vedančiu į darnią ir laimingą visuomenę.

Nuo 2017 metų festivalis įsikūręs savo nuolatiniuose namuose – Auksinėje girioje. Tai Asvejos regioninio parko pušyne įsikūrusi poilsiavietė, kurią nuolatos auginame ir tobuliname. Mūsų svajonių vizijoje, ši erdvė taps patyriminių mokymų ir sveiko laisvalaikio traukos centru.

Mūsų svajonės yra didelės ir plačios, norime augti visose srityse: tobulinti programą, didinti pasiekiamumą nuotoliniu būdu, organizuoti daugiau metinių renginių, rūpintis Auksinės girios teritorijos priežiūra ir plėtra, stiprinti savanorių bei burti dalyvių bendruomenes. Visiems šiems užmojams mums reikalingas finansinis palaikymas iš visų, kurie tiki mūsų skleidžiama idėja.

Daugiau apie Masters of Calm:
Svetainė: mastersofcalm.lt
Facebook: facebook.com/mastersofcalm
Youtube: youtube.com/user/mastersofcalm/videos
Masters of Calm paskaitų svetainė: mastersofcalm.tv
Goals
$46.01 of $10,000 per month



1 of 1
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits