Darželis Mažutėliams

is creating katalikiško ikimokyklinio ugdymo turinys

Select a membership level

Angelai

$1
per month

Palaiko gėrį ant žemės

Arkangelai

$9
per month

Vykdo ypatingą užduotį

Cherubinai

$28
per month

Atspindi Dievo žinojimą ir išmintį

3

patrons

$10

per month

About Darželis Mažutėliams

Katalikiškas darželis "Mažutėliams" įkurtas 2011 m. Vilniuje, Jeruzalėje. Nuo tada jis spėjo sustiprėti, įgyti savo veidą, ir pamažu jame sukurta tokia visapusiška ugdymo programa, kad tėvai, mamos, mokytojos ir mokytojai, auklėtojos, specialieji pedagogai, auklės, tetos, senelės, seneliai, krikšto tėčiai, krikšto mamos, pusseserės ir kiti aplink mažą vaiką esantys žmonės ėmė klausinėti, kaip mes tai darome? 
Mūsų priemonės - paprasti ir tikri, kasdien po ranka esantys daiktai, o išradingas ir praktiškas ilgalaikis jų naudojimas veikia kaip priešnuodis nuo vartojimo kultūros.
Mūsų veikla - ir pasaulio, aplinkos ir savęs pažinimas, ir vaiko dvasios augimas, širdies kelionė, tikėjimo daiginimas.
Nusprendėme, kad atėjo metas pasidalyti savo patirtimi. Remdami mus, suteiksite galimybę kurti ir skleisti interneto turinį apie vaikų ugdymą, darželio gyvenimą ir tai, su kuo tenka susidurti, leidžiant laiką su mažais vaikais. O surinkę pakankamai lėšų, planuojame išleisti knygą, kurioje visą savo ugdymo programą išdėstysime nuosekliai ir sistemingai.
Ačiū, kad prisijungiate!
Goals
$9.71 of $111 per month
Gražus skaičius :) Mums reikia vieno mažo tikslo, kurį pasiekę, iškeltume didelę šventę ir pasisemtume drąsos ir įkvėpimo tolesniems planams.
1 of 3

Become a patron to

Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Darželis Mažutėliams

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits