Metalperver

Metalperver

Creating content & organizations to improve metal culture in Turkey.

Select a membership level

Symbolic

reward item
reward item
$1.66
per month
Ne kadar da kvlt ve trve bir insan.

Bonus: Metalperver okurlarından oluşan özel Discord sunucumuzdaki ayrıcalıklı yerin hazır. Ayrıca Metalperver ana sayfasında, destekçi olarak ismin her daim görünecek. Tabii Patreon için hazırladığımız özel içeriğe de erişimin var artık!
Includes Discord benefits

Frontschwein

reward item
reward item
$3
per month
Bonus: Dilediğin herhangi bir metal albümünün özel incelemesi, ismine özel notumuzla birlikte sitede olacak! Ayrıca Patreon özel çekilişlerinde yıl boyunca yerli/yabancı konserlere ücretsiz katılma şansı da yakalayabileceksin!
Includes Discord benefits

Story to Tell

reward item
reward item
$5
per month
Anlatacak bir hikayesi olan, Metalperver ile iş birliği kurmak isteyen gruplar buraya. 
Includes Discord benefits

21

patrons

About Metalperver

METALPERVER NEDİR?

2016'da yayın hayatına başlayan Metalperver, güncel içeriğiyle Türkiye'deki metal kültürüne katkı vermeyi hedefleyen bir internet sitesi. Detaylı, özenli albüm incelemeleri, yerli/yabancı gruplarla röportajlar, haftalık veya konsept Spotify çalma listeleri, konser yazıları, bağımsız makaleler, film incelemeleri ve bir dolu diğer içeriğe sahip. Podcast denemelerine ve yerli piyasaya hareketlilik katmak adına organizasyonlar düzenlemeye de başladı.

Türkiye gibi bir ülkede böyle bir işi tam zamanlı olarak yürütmek pek kolay değil. Hele ki tek başına hiç değil. O yüzden de Metalperver'i bağımsız bir şekilde devam ettirebilmek için siteyi seven, keyif alan okurların ve daha çok insana ulaşmak isteyen grupların desteklerine ihtiyacım var.

PATREON NASIL ÇALIŞIYOR?

Patreon, aylık abonelik/bağış sistemiyle çalışıyor. Kredi veya herhangi bir banka kartınızla, hazır sınıflardan biri dahilinde veya kendi belirleyeceğiniz makul miktarlarda Metalperver'i maddi olarak destekleyebilirsiniz. Böylece tek başıma üstlendiğim site masraflarına destek olabilir, hayatta kalmamı sağlayabilir ve Metalperver adı altında Türkiye'de metal kültürünün beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Tabii herkes bütçesine göre.

BANA NE FAYDASI VAR?

Metalperver'in Patreon abonelerine özel hoşlukları var. Dilediğiniz albümlerin incelemelerinden tutun da isminizin ana sayfamızda yer almasına, Patreon özel yazılarından konser davetiyelerine kadar uzuyor liste; sınıfların altındaki açıklamalara mutlaka bir göz atın. Tabii zaman geçtikçe değişecek ve gelişecekler, o yüzden takip etmeyi unutmayın.

Uzun lafın kısası üniversiteden sonra metali bırakmadım, siz de bırakmayın diye elimden geleni yapıyorum ve yapmaya devam etmek istiyorum. Fakat bunu kendi kendime başaramam ve destek olmanızı bekliyorum. Patreon aboneliğiniz dışında da Metalperver'i konuşur, paylaşırsanız sevinirim tabii. Ara ara buraları ziyaret etmeyi, değişen sınıfları, yeni imkanları ve gelişmeleri incelemeyi unutmayın,

metali bırakmayın.
Goals
21 of 25 patrons
  • Metalperver'in okur tarafında bir karşılığı ve değeri olduğunu bilmek, bu işe daha sıkı tutunmamı (ve karnımı doyurmamı tabii) sağlayacak.
1 of 2

Become a patron to

61
Unlock 61 exclusive posts
Be part of the community
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Metalperver

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits