Miroslav Vytiska

is creating tourism website and gamemovies.

Select a membership level

Výletník a divák.

$2
per month
  • Přístup k chatu na Discordu
  • Přístup k Feedu zde na Patreonu
  • Má vděčnost za podporu tohoto projektu. :) Velice děkuji.
Includes Discord benefits

Cestovatel a filmový hltač.

$5
per month
  • Zveřejnění jména a poděkování na titulní stránce webu.
  • Přístup k chatu na Discordu
  • Přístup k feedu zde na Patreonu
  • Má neskonalá vděčnost za vaši podporu. :) Mnohokrát děkuji.
Includes Discord benefits

0

patrons

$0

per month

About Miroslav Vytiska

Zdravím všechny,
Jmenuji se Miroslav Vytiska. Mezi mou tvorbu patří tři okruhy, které jsou všechny obsažené na mých stránkách: prehis.cz

První záliba je cestování, kdo by také rád nejezdil na výlety. :) Ale jelikož život je krátký a jde o to si ho naplno užít začal jsem se tomu věnovat minulý poněkud aktivněji. Takže se snažím vidět vše co vidět lze a co vidět nelze tak se pokouším vidět také. :D Mám za cíl procestovat vše v naší současné České Republice. Je to sice trochu vysoký cíl, ale uvidíme třeba to i vyjde a vše co navštívím přidávám pod záložku cestování. :) Jinak mám i některé cíle v cizině, které tedy časem přidám také až je navštívím.

Druhá záliba jsou PC hry. V pubertě jsem jim propadl, a to mne přimělo si uvědomit, že mnoho her má lepší příběh než kdejaký film, nebo kniha. A nakonec když hraji hru tak jen kvůli příběhu a když si chci znovu vychutnat příběh tak to sežere hodně času. Proto jsem se rozhodl hry které mají pěkný příběh zpracovat jako gamemovie (Herní filmy), kdy je zde obsažen celý příběh hry bez nutnosti hraní a člověk si tak může bez nutnosti ztráty 20 hodin jen kouknout na film, který má třeba jen 4 hodiny. :) Tato tvorba je pak schována pod záložkou Gamemovie, ale také na mém youtube kanále, kam nahrávám jednotlivé filmy a jež jsou následně vloženy na mé stránky. 

Třetí záliba je má sbírka zkamenělin, kterou postupně zpracovávám a přidávám její fotografie a popis na webové stránky. Tento koníček se mě již drží od 8 let a myslím že mě ještě dlouho bavit bude, neboť sbírka se neustále rozrůstá, sice pomalu, ale to nevadí. A třeba se časem i splní sen a otevřu si vlastní muzeum. Tato pak je uložena na stránkách pod záložkou virtuální muzeum zkamenělin.

Předem pak chci poděkovat všem kteří mne v mé tvorbě podpoří a pomohou mi tak dosáhnout mích cílů.
Goals
$0 of $50 per month
Je to sice skromný cíl, ale i za tento jsem velmi vděčný a pomůže mi v pokračování projektu. Také se na něj budu moci více soustředit a zvládnu pracovat na více věcech. :) Také tento cíl přinese jedno speciální gamemovie, který budu mít momentálně sestříhaný. :) 
1 of 1

Become a patron to

16
Unlock 16 exclusive posts
Be part of the community
Connect via private message

Recent posts by Miroslav Vytiska

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits