Mišo Duchoň

is creating podcasts and writing/journalism

Select a membership level

Pozvi ma na kávu
€1.70
per month
Ak sa ti páči môj content a chceš sa mi poďakovať, tak toto je ekvivalent pozvania na kávu a zároveň prispeješ, nech čo najrýchlejšie dosiahnem 100 patrónov a začnem písať knihu. Plus keď budem mať niečo, čo chcem zdieľať len s mojimi podporovateľmi ako poďakovanie, tak ti to pošlem - a ver mi, že nápadov mám veľa :). Ďakujem!
Pozvi ma na obed
€7
per month
Ak sa ti páči môj content a chceš sa mi poďakovať ešte viac, tak toto je ekvivalent pozvania na obed a zároveň prispeješ, nech čo najrýchlejšie dosiahnem 100 patrónov a začnem písať knihu. Plus keď budem mať niečo, čo chcem zdieľať len s mojimi podporovateľmi ako poďakovanie, tak ti to pošlem + ako väčší podporovateľ/ka dostaneš aj niečo navyše :). Ďakujem!
Pozvi ma na večeru
€17
per month
Ak sa ti páči môj content a chceš sa mi poďakovať najviac, tak toto je ekvivalent pozvania na večeru a zároveň prispeješ, nech čo najrýchlejšie dosiahnem 100 patrónov a začnem písať knihu. Plus keď budem mať niečo, čo chcem zdieľať len s mojimi podporovateľmi ako poďakovanie, tak ti to pošlem + ako najväčší podporovateľ/ka dostaneš niečo fakt špeciálne :). Ďakujem!

16

patrons

About

Milý patrón / patrónka  - ďakujem!, je to pre mňa experiment a veľmi si vážim, že vôbec toto čítaš a nie to ešte, ak sa rozhodneš ma podporiť, pozri si video, no a poďme do toho, poďme to vyskúšať :) Mišo

update: dnes (23.4.2020) som ohlásil, že knihu už začínam písať (aj keď ešte nemám 100 patronov dnes) a vyjde presne o rok, 23.4.2021!, a každý môj patrón bude mať na knihu špeciálnu akciu :).
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 2 exclusive posts
2
Writings
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 2 exclusive posts
2
Writings

Recent posts by Mišo Duchoň

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits