Munis

is creating movies, films and videos

Select a membership level

Stebėtojas

reward item
reward item
$1
per month
Prisidedate prie mano veiklos ir ilgametražio filmo kūrybos, bei galėsite dalyvauti jo gamyboje ir stebėti kūrimo procesus.

Masinių scenų aktorius

reward item
reward item
$2
per month
Prisidedate prie mano veiklos ir ilgametražio filmo kūrybos, bei filmo kūrimo metu galėsite prisidėti vaidinant masinėse scenose.

Gamybos asistentas

reward item
reward item
$3
per month
Prisidedate prie ilgametražio filmo kūrybos, bei galite dalyvauti filmo kūrime, kaip gamybos asistentas.
PAPILDOMAI: 3 tipų podkastai tik Patreon rėmėjams

42

patrons

$232

per month

About Munis

ŠIUO METU SURINKTA (2021-11-24):
KARTĄ KAIME post-produkcija: 2658,18 iš 3500 EUR (75,94%)


Sveiki, aš esu Marius ir nuo 2014 savo, bei remiančių žmonių lėšomis kuriu ilgametražius mažų biudžetų filmus. Per tą laiką, pavyko nufilmuoti tris filmus (Problemų TvarkytojasProblemo, Kartą kaime). Trečiasis šiuo metu yra post-produkcijos stadijoje. Darant šią filmų trilogiją buvo iškeltas tikslas, kad bent vienas iš jų patektų į didžiuosius kino teatrus kaip repertuarinis filmas. Panašu, kad su filmu „Kartą kaime“, tą tikslą pasieksime. Šių filmų biudžetai buvo surinkti iš asmeninių santaupų, Patreon'ų ir pavienių rėmėjų, todėl visi filmai galiausiai buvo paviešinti internete nemokamai. Užbaigus šią mažų biudžetų trilogiją, norisi dirbti prie didesnių biudžetų filmų, kur finansavimas gaunamas iš prodiuserių arba valstybės paramos, tačiau Patreon platformoje noriu suburti bendruomenę, kurios parama būtų panaudota tiesiog YouTube platformai skirtų ilgametražių mažų biudžetų filmų gamybai. Remiantiesiems bus sukurta galimybė prisidėti prie filmo kūrimo procesų vaidinant, siūlant idėjas, prisijungiant prie komandos, dalyvaujant filmavimuose. Nuolat viešinsiu surinktas ir skirtas filmo gamybai pajamas iš Patreon'ų, YouTube peržiūrų, 1,2% paramos nuo gyventojų pajamų mokesčių ir kito rėmimo. Papildomai, tik Patreon'ams bus kuriami keli, įvairių temų podkastai. Ačiū, kad prisideda prie šios veiklos!
Goals
$231.65 of $1,000 per month
Per metus sukaupiamas biudžetas vienam ilgametražiui filmui. 
1 of 2
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 28 exclusive posts
2
Writings
26
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 28 exclusive posts
2
Writings
26
Videos

Recent posts by Munis

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits