Munis

is creating movies, films and videos

Select a membership level

Prisidedate prie filmų ir video kūrybos

reward item
$1
per month
Prisidedate prie mano veiklos ir ilgametražio filmo kūrybos. Gausite naujienas apie jo progresą, bei būsite įtraukti į titrus.

Prisidedate prie filmų ir video kūrybos

reward item
$2
per month
Prisidedate prie mano veiklos ir ilgametražio filmo kūrybos. Gausite naujienas apie jo progresą, bei būsite įtraukti į titrus. Bilietas į filmą, jei jis bus rodomas kino salėse. 

Gaunate papildomą turinį skirtą rėmėjams

reward item
$3
per month
Prisidedate prie mano kūrybos ir gaunate prieigą prie papildomo turinio, kuris yra skirtas tik Patreon rėmėjams. Šiuo metu numatomos pipildomos 4 rubrikos podkastų formate ir bent 2 nauji video per mėnesį.

13

patrons

$136

per month

About

Sveiki,
aš esu savamokslis režisierius, scenaristas ir video kūrėjas. Kuriu humoristinius skečus ir video, taip pat savo ir rėmėjų lėšomis, kuriu ilgametražius filmus. Mane parėmę šioje platformoje tiesiogiai prisideda prie mano ilgametražių filmų kūrimo. Visos per čia gautos lėšos keliauja tiesiai į filmo biudžetą. Šiuo metu yra nufilmuotas ilgametražis filmas "Kartą kaime", o visa parama keliaus būtent post-produkcijai, konkrečiai spalvų korekcijai ir garso dizainui. Noriu daugiau ir dažniau užsiimti savo turinio kūrimu, todėl stengiuosi sukurti bendruomėnę, kuriai galėčiau pasiūlyti papildomo turinio ir taip visą darbo laiką skirti tik savo turinio kūrimui. Be įvairių humoristinių skečų, video, poskastų ar vlogų, kuriuos kiekvienas nemokamai galite matyti mano YouTube kanale, tik Patreon rėmėjams žadu talpinti papildomą turinį, dažniausiai tai bus podkasto stiliaus video, tačiau numatomos net kelios rubrikos. Stengsiuosi artimiausiu metu pasiūlyti bent 4 rubrikas ir ateityje savo veiklą plėsti.
Goals
$135.60 of $1,000 per month
Finansinė nepriklausomybė, todėl visą laiką skirčiau video kūrimui YouTube platformoje ir nuolatinio turinio kūrimui Patreon rėmėjams.
1 of 2
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 1 exclusive post
1
Video
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 1 exclusive post
1
Video

Recent posts by Munis

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits