Müürileht

is creating journalism about society, contemporary culture and environment.

Select a membership level

Müürilehe sõber

reward item
reward item
$3
per month
Kui leiad Müürilehest enda jaoks aegajalt väärt lugemist, saad meile toetust avaldada juba alates kahest eurost kuus. Sõbrad on selleks, et motiveerida ja julgustada. Sinu toetus läheb sajaprotsendiliselt Müürilehe veebiartiklite honorarifondi ja seega otse meie kaasautorite taskusse.

  Müürilehe püsilugeja

  reward item
  reward item
  $5.50
  per month
  Kui oled Müürilehe püsilugeja ja tahad veebiväljaande arendamisele õla alla panna, siis hakka toetajaks. Saadame sulle iganädalase toimetusepoolsete kommentaaridega kokkuvõtte nädala sündmustest ja olulisematest artiklitest Müürilehes. Lisaks sellele anname sulle ligipääsu paberlehes ilmunud artiklite lugemiseks veebis juba leheilmumisega sama päeva hommikul. Sinu toetus läheb sajaprotsendiliselt Müürilehe veebiartiklite honorarifondi ja seega otse meie kaasautorite taskusse.
  • Püsilugeja uudiskiri
  • Varajane ligipääs paberlehe artiklitele

  Müürilehe kaasamõtleja

  reward item
  reward item
  $11
  per month
  Lisaks iganädalasele uudiskirjale ja varajasele ligipääsule paberlehes ilmunud artiklitele kutsume sind lehetegemisele kaasa mõtlema. Pakume sulle võimalust vahetult kaasa rääkida lehe tulevikuplaanide ja teemade valiku osas. Sinu toetus läheb sajaprotsendiliselt Müürilehe veebiartiklite honorarifondi ja seega otse meie kaasautorite taskusse.
  • Püsilugeja uudiskiri
  • Varajane ligipääs paberlehe artiklitele
  • Müürilehega kaasa mõtlemine

  26

  patrons

  $116

  per month

  About Müürileht

  Infoajastu ja sotsiaalmeedia levik on toonud endaga kaasa aina kiiremad, lühemad ja emotsioonipõhisemad tekstiformaadid ning sellega seoses ka süvenemisvõime kriisi. Nendest trendidest hoolimata püüab Müürileht hoida enda ümber ja kasvatada ühiskondlikult aktiivseid ja kriitilise mõtlemisvõimega noori autoreid ja lugejaskonda. Toimetuse eesmärk on mõtestada laiemalt kultuuri- ja ühiskonnaelu ning kajastada lisaks nüüdiskultuuris toimuvat. Väljaanne on keskendunud rahulikule, analüüsivale ning otsingulisele ajakirjandusele, mis ühendab endas nii traditsioonilised kui ka uuenduslikud formaadid. Sinu toetuse abil saame laiendada kajastatavate teemade ringi ja avaldada rohkem väärt artikleid.
  Goals
  26 of 500 patrons
  Viiesaja toetajast sõbraga saame Müürilehe veebiväljaandes oluliset arendada keskkonnarubriiki ja palgata ajakirjanikke ja eksperte kajastama Eesti põletavamaid keskkonda puudutavaid teemasid.
  1 of 2
  By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 7 exclusive posts
  7
  Links
  By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 7 exclusive posts
  7
  Links

  Recent posts by Müürileht

  How it works

  Get started in 2 minutes

  Choose a membership
  Sign up
  Add a payment method
  Get benefits