My žijeme v lese

is creating comics

Select a membership level

Čtyři bobky

reward item
reward item
$5.50
per month
Čtyři bobky, to je jako pozvat kamarádku na dobrou kávu. Za to dostaneš měsíc co měsíc novej díl komiksu mailem v tiskový kva-kvalitě, ještě teplej, a hlavně dobrej pocit v bříšku, že zvířátka můžou žít.

Ranec bobků

reward item
reward item
$10.50
per month
Víc bobků než pobereš do hrsti? To je jako pozvat kamaráda na nudle s tofu. Tak za tohle si můžeš nechat potisknout triko nebo mikinu od www.cistytriko.cz speciálním motivem fanklubu My žijeme v lese. Potisk platím já! A s každým novým dílem ti přistane v mailu kompletní komiks až po aktuální číslo v tiskový kva-kvalitě.

Mám vás rád

reward item
reward item
$15.50
per month
Kámo! Tímto se stáváš oficiálním sponzorem jednoho ze zvířátek dle vlastního výběru. Kromě možnosti nechat si positknout triko nebo mikinu speciálním mecenášským potiskem (kterej platím), dostaneš ještě podepsanej tisk s věnováním v hodnotě 900 bobků a navíc můžes navrhnout téma jednoho z příštích dílů komiksu. Samozřejmě máš v poště každej měsíc kompletní komiks v tiskový kvalitě.

13

patrons

$97

per month

About My žijeme v lese

Komiks ze života zvířat, mikroorganismů i lidí vycházel v časopise Nový Prostor od roku 2014 do konce roku 2018, kdy byla původní redakce propuštěna a nová o pokračování neprojevila zájem. Zvířátka z časopisu, který pomáhal bezdomovcům postavit se na nohy, se tak paradoxně sama ocitla na ulici. Po dvou letech protloukání se a pokusů o nezávislý crowdfunding, jehož výsledkem byl jeden díl - volební - se v časech planetárních prázdnin opět probouzejí a hledají podporovatele, staré i nové příznivce, kteří jim umožní jednou za čas přinášet světu radost, zábavu, poučení a bobky.

Všechny předchozí díly najdete na www.mykojemyko.cz/my-zijeme-v-lese
a na FB stránce: https://www.facebook.com/myzijemevlese

Mám vás rád
Myko
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 7 exclusive posts
2
Images
6
Writings
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 7 exclusive posts
2
Images
6
Writings

Recent posts by My žijeme v lese

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits