Narutis Namata

is creating Woodwork for Soulwork & Content around Nature and Human Depth

Select a membership level

Kaip sako - lašas po lašo

$1.50
per month
Ko gero prieinamiausias būdas prisidėti prie „NAMATA” veiklos padedant padengti išlaidas. 
  • Patron-only updates
  • Chat community

Su šituo greičiau pratašo

$5.50
per month
Kiek dosnesnis būdas prisidėti prie „NAMATA” veiklos padedant padengti išlaidas.
  • Patron-only updates
  • Chat community

0

patrons

$0

per month

About Narutis Namata

Labas! 

Esu Ugnius ir ačiū Tau, kad domiesi „NAMATA” veikla.

„NAMATA” yra vizionieriškas projektas, turintis savas ambicijas už paprasto pinigų užsidirbimo gaminant produktus - senosios lietuvių, latvių, baltų kultūros įkvėptais rankų darbo medžio dirbiniais. Įsileidžiant vaizdingą kalbėseną - „NAMATA” tikslas yra tapti protėvišku kultūriniu vėju modernioje Lietuvoje.

Problema, kuri pastebėta asmeniniu domėjimusi ir nuojauta, yra vakuumas populiariai pristatomo, tačiau intelektualiai stimuliuojančio turinio senosios kultūros tema, bei pačių daiktų savo išvaizda menančių ir suponuojančių diskusiją senosios pasaulėžiūros psichologine simbolikos, mitologijos, filosofijos ar tiesiog kasdienybės temomis. „NAMATA” siekis yra įkvėpti modernų žmogų gamtos ir savęs pajautai, atrasti ramybę ir gal net užpildą šiomis dienomis dažnai jaučiamai beprasmybei ir susvetimėjimui, bei imti savarankiškai domėtis ir puoselėti savo senųjų šaknų kultūrą. Mano tikslas, paprastas - noriu, kad namuose baltiški raštai ir simboliai nebūtų retenybė, o juose slypinti senoji filosofija taptų prieinama visiems norintiems. 

Šiuo metu pratinuosi prie TikTok formato, tačiau kitas žingsnis - YouTube. Žadu kurti ilgesnio formato pilnatvišką turinį. Kas matęs tas nujaučia, kas naujas - susipažinki: https://www.tiktok.com/@narutis.namata 

Tapdamas „NAMATA” Patreonu ar Patreone dabar, skirdama(as) net ir 1 eurą - prisidėsi prie bazinių išlaidų padengimo, kaip kokybiškesnio garso ir vaizdo įrangos išsimokėjimo, knygų pirkimo ir kitų meninių ar edukacinių projektų įgyvendinimo. Jūsų pirmųjų nepamiršiu.

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits