MB Nebegėda

is creating website, podcast, videos

257

patrons

About MB Nebegėda

Mes kuriam NEBEGĖDA.LT – pirmąjį portalą + podcastą Lietuvoje apie kūną, seksą ir santykius. Mūsų tikslas yra dalintis su visuomene lytiniu švietimu, kurio pamokas visi praleidom.

Savo veikla siekiame edukuoti visuomenę lytinės sveikatos bei santykių klausimais. Kviečiame savo skaitytojus/klausytojus į dialogą su savo kūnu ir nuostatomis. Norime padėti žmonėms atrasti savo autentišką seksualumą, poreikius bei išmokti tai iškomunikuoti su pagarba sau ir kitiems asmenims. Nesigėdyti savo tikrųjų spalvų, mylėti savo kūną bei gerbti savo jausmus.

Iliustracija: Teklė Ūla 

Mums kasdien padeda savo žiniomis ir patirtimi dvi seksologės, ginekologių komanda, urologė, dermatovenerologė. Mūsų pateikiamą informaciją papuošia talentingų lietuvių iliustratorių ir fotografų darbai. Mūsų skaitytojai taip pat nuolat prisideda prie mūsų ir pasidalina tekstuose savo pačių patirtimi, tokiu būdu iškeldami opiausius klausimus.

Donato Zazirsko nuotrauka

Kas dvi savaites išleidžiame  podcastą SULTYS. Podcaste jau kalbėjome su istoriku, Lietuvos meno ir literatūros archyvo vadovu Juozapu Blažiūnu, su lygių galimybių plėtros centro eksperte, socialinių mokslų daktare Margarita Jankauskaite, su psichologe-seksologe Laura Butvilaite, režisiere Lina Plioplyte, edukologe Vilma Gabrieliūte.

Iliustracija: kurikuri

Savo tekstuose ir podcaste nagrinėjome tokias temas: kaip gyti po seksualinės prievartos, kuo ŽPV susijęs su gimdos kaklelio vėžiu, kada vyrams reiktų apsilankyti pas urologą, kaip nubrėžti savo asmenines ribas intymiuose santykiuose, iš ko susidaro mėnesinių ciklas, kaip elgtis, kai dingsta seksualinis potraukis ir kt.

Savo  instagram paskyroje užkūrėme dvi svarbias pasidalinimų linijas: #kūnodaliųspinta – kviečiame žmones atsiųsti savo kūno dalis, su kuriomis prireikė laiko, kad susidraugautų ir papasakotų istoriją; #sekstai – žmonės, užrašę savo seksualinį atradimą/džiaugsmą/paslaptį, nufotografuoja ir atsiunčia mums.

Per du veiklos mėnesius sukaupėme 19 tūkst. sekėjų būrį instagrame, gavome per 400 laiškų ir žinučių, puslapyje surinkome 600 komentarų, mūsų podcasto SULTYS buvo perklausyti 20 000 kartų ir tapome daugiausiai klausomu lietuvišku podcastu iphone podcastų programėlėje.

Ką mes darysime su jūsų pinigais?


• Galėsime atsilyginti žmonėms, kurie iki šiol mums dirbo nemokamai.
• Startuosime su video.
• Paleisime puslapyje šaunių dalykų su Nebegėda atributika.
• Organizuosime renginius.

Iliustracija: Gabija Zavadskė

Norime ir toliau kurti nebegėdišką lauką aplink mus visus ir tam mums labai reikia jūsų pagalbos. Ačiū!
Select a membership level
Let's talk about sex
$4
per month

Jėga!
Paminėsime gražiuoju ir pakviesime tave į uždarą nebegėda.lt sektos facebook grupę, kur rinksis visi kiti nebegėdžiai, o ten dalinsimės temomis, komentarais ir patirtimi, augindami nebegėdos lauką. Pirmasis gausi galimybę peržiūrėti mūsų Youtube video.

Love is all we need
$11
per month

Valio!

It’s getting hot in here
$24
per month

Eina sau!  <3

Goals
41% complete
Pasiekę savo tikslą, galėsime pilnai finansiškai atsilyginti su žmonėmis, kurie su mumis dirba: garso režisieriais, tekstų autoriais, redaktoriais, filmavimo komandos nariais, iliustratoriais, tinklalaidžių kūrėjais. 

Dalį pinigų skirsime technikos investicijoms: kamerai, porai mikrofonų ir trikojui.

Galėsime kurti daugiau skirtingų video, tai daryti kokybiškai ir turėti dar daugiau įdomių tekstų. 

Imsimės naujų iniciatyvų ir plėsime savo veiklas.

Ačiū, kad esate kartu.
1 of 1

Recent posts by MB Nebegėda