BrainyTech Solutions

is creating Software, Podcast, Instagram Post, Blog
Select a membership level
DNA
$2
per month

1$ seviyesinde, kesintiler nedeniyle desteğinizin çoğu Patreon'a gidiyor. Eğer Patreon'dan ziyade, BrainyTech'e katkı sağlamak isterseniz ve en düşük seviyenin birazcık ötesine geçmek isterseniz, bu seviye size göre.  Şimdi aramıza katılarak, bu işi bizimle beraber başarma hissiyatına ortak olabilirsin. Ayrıca isminizi yazılarımızın sonunda storylerde görebilirsiniz. ;)  

Future
$3
per month

Destekçilerimizin tercih ettiği ortalama destek seviyesi bu. Tüm okurlarımızın sadece %20'si bu düzeyde destek olacak olsa, bir daha ASLA destek aramamıza gerek kalmazdı!  Şimdi aramıza katılarak, bu işi bizimle beraber başarma hissiyatına ortak olabilirsin. Ayrıca isminizi yazılarımızın sonunda storylerde görebilirsiniz. ;)  

Development
$5
per month

 Bütçenize fazla zarar vermeden Brainy Tech'e büyük ve sürdürülebilir bir katkı sağlamak isterseniz, bu seviye tavsiyemizdir. Her 100 takipçimizden sadece 10 tanesi bize bu düzeyde destek olsa hedeflerimize çoktan ulaşmıştık!  Şimdi aramıza katılarak, bu işi bizimle beraber başarma hissiyatına ortak olabilirsin. Ayrıca size olan minnetimizi göstermek adına isminizi yazılarımızın sonunda storylerde paylaşıyor olacağız. ;)  

0

patrons

$0

per month

About BrainyTech Solutions

BrainyTech bünyesinde kurulmuş NGenius Yazılım, Farkındalık ve Podcast İçerikleri Üreten Bir oluşumdur. 
Goals
0 of 500 patrons
Hedeflerimizden ilki olan bu seviyeye ulaşarak başaracaklarımızın kısaltılmış bir listesi şöyle:

  • Industryolog Web Sayfamızda Güncel içerikleri daha sık yayınlamaya başlayacağız.
  • Yeni kitap projeleri üzerinde çalışabileceğiz.
  • Podcast Yayınlarımızı Artıracağız.
  • Instagram üzerinden yaptığımız paylaşımlar için özel tasarımlar yapacak zamanı bulabilecek ve sizlere daha kaliteli ve orijinal içerikler sunacağız.
  • Eksik teknik ekipmanlarımızı tamamlayabileceğiz.
1 of 2
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits