Naujasis Židinys-Aidai

is creating Kultūrinis žurnalas

Select a membership level

Skaitytojai

$1
per month

Mūsų padėka Jums už tai, kad tikite Židinio misija ir prisidedate prie jos realizavimo.  

Židinio rėmėjai

$5
per month

Remiančius žurnalo leidybą 5$ ar daugiau, pasižadame pirmus informuoti apie naujų numerių turinį ir pasirodymą prekyboje bei naujai leidžiamas knygas.

Stambieji rėmėjai

$25
per month
Kiekvienam rėmėjui, kuris skiria kasmėnesinę 25 $ auką, mes ne tik iš anksto pranešime apie mūsų planuojamas išleisti knygas, tačiau ir sudarysime sąlygas jas gauti dovanų anksčiau nei jos pasirodys knygynuose ar internetinėse parduotuvėse.

23

patrons

$148

per month

About Naujasis Židinys-Aidai

Sveiki!

Mes labai džiaugiamės, kad radote laiko užsukti į mūsų „Patreon“ puslapį.

Kas mes esame?

„Naujasis Židinys-Aidai“ – nuo 1991 m. leidžiamas religijos, kultūros ir visuomenės gyvenimo žurnalas, kuris puoselėja Europos krikščioniškosios kultūros tradiciją, ugdo akademinę bendruomenę, skatina kultūrinio, politinio ir socialinio gyvenimo kritiką. Žurnale spausdinami originalūs ir verstiniai straipsniai, jų autoriai – akademiniame ir kultūriniame pasaulyje pripažinti vardai arba jauni, perspektyvūs, pradedantys kūrėjai. Svarbiausios temos – filosofija, istorija, menas, literatūra, religija, politika, socialinė ir kultūrinė problematika. Taip pat publikuojami klasikiniai Europos ir Lietuvos krikščioniškosios tradicijos tekstai, grožinės literatūros klasikų vertimai. Kiekviename numeryje spausdinamos periodinės Lietuvos ir pasaulio kultūros, mokslo bei visuomenės gyvenimo apžvalgos, naujausių knygų recenzijos ir anotacijos.

Kodėl mums reikia Jūsų paramos?

Lietuvoje išsilaikyti kokybiškam intelektualiam leidiniui be išorinės paramos yra neįmanoma. Tam, kad galėtume gyvuoti ir skaitytojams pasiūlyti kokybišką leidinį už prieinamą kainą, turime pasikliauti parama, gaunama iš įvairių valstybinių ir kitų fondų, ieškome privačių rėmėjų. Deja, šios lėšos padengia tik kiek daugiau nei pusę žurnalo leidybai reikalingų sąnaudų, o ir pajamos iš jų labai nestabilios. Todėl kreipiamės į Jus, prašydami mus ne tik palaikyti skaitant ir prenumeruojant, tačiau ir viena kita papildoma auka.

Ką mums reiškia Jūsų parama?

Jeigu manote, kad mūsų leidžiamas žurnalas yra vertas išlikti, gyvuoti, augti ir tobulėti toliau, spauskite „BECOME A PATRON“ mygtuką.

3 eurai – tiek prekybos vietose kainuoja vienas „Naujojo Židinio – Aidų“egzempliorius.
8 eurai – maždaug tokia vieno žurnalo numerio egzemplioriaus savikaina.
Apie 8000 eurų – tiek kainuoja vieno žurnalo numerio tiražo parengimas ir atspausdinimas.

8 – tiek žurnalo numerių išleidžiame per metus.
Apie 25 – tiek autorinių tekstų būna viename žurnalo numeryje.
Apie 40 – tiek žmonių prisideda prie kiekvieno naujo žurnalo numerio pasirodymo.
27 – tiek knygų išleido mūsų leidykla.
309 – tiek žurnalo numerių buvo publikuota nuo 1991 m.
Virš 800 – tiek skirtingų autorių tekstų buvo publikuota „Židinio“ puslapiuose nuo 1991 m.

Net ir labai nedidelė kasmėnesinė auka yra svarbi pagalba mūsų žurnalui. Net ir skirdami vieną dolerį per mėnesį, padėtumėte mums jaustis tvirčiau ir mažiau priklausyti nuo kitų paramos šaltinių. Kartu mus padrąsintumėte, kad net ir po trisdešimties metų, „Naujojo Židinio – Aidų“ prisiimta misija išlieka aktuali ir svarbi visuomenei.


Ką mes pasižadame?

Toliau reguliariai leisti žurnalą, išlaikyti aukščiausius kokybės kriterijus, nepublikuoti menkaverčių tekstų ar užsakomųjų straipsnių. Pasižadame reguliariai informuoti apie mūsų situaciją, o mūsų rėmėjams iš anksto pranešti apie planuojamas išleisti knygas, anonsuoti naujo žurnalo numerio turinį ir pasirodymo dienas, organizuojamus renginius. Aukojančius daugiau nei 10$ pakviesime prisidėti prie virtualios Židinio bičiulių bendruomenės, kur informacija apie Židinio reikalus ne tik pasieks jus pirmuosius, bet ir turėsite galimybę padiskutuoti su redakcijos nariais, žurnalo autoriais aktualiomis temomis.
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 22 exclusive posts
3
Audio releases
19
Writings
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 22 exclusive posts
3
Audio releases
19
Writings

Recent posts by Naujasis Židinys-Aidai

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits