OKDiR.co

is creating genel kültür, sanat, tarih, güncel haberler ile ilgili içerikler

0

patrons

$0

per month

About OKDiR.co

Nisan 2020’de Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf ve Video Programı mezunları Buse Ketenci, İlkin Zeybek, Onur Mehame ve Reyyan Kızılkaya tarafından kurulan OKDiR.co; güncel olaylar, kültür, sanat, tasarım, edebiyat ve gündelik konularla ilgili pek çok içeriği barındıran viral/yeni nesil sosyal içerik platformudur. OKDiR.co Youtube Kanalı ise çeşitli konularda video içerikleri barındırır.

OKDiR.co, dileyen herkesin kendi içerikleriyle katkı sağlayabileceği, renkli, eğlenceli, yeni şeyler öğrenmeyi ve öğretmeyi amaçlayan; sanata, tasarıma, tarihe ve diğer pek çok konuya dair sade içeriklere sahip bir platform.

OKDiR.co yeni bir platform olduğundan dolayı şu an bir geliri bulunmamakta. Bu nedenle OKDiR.co’yu büyütmek için okuyucularımızdan destek almaya karar verdik. OKDiR.co’nun büyümesinde sizin de bir katkınız olsun isterseniz buradan destek olabilirsiniz.

Yapılan destekler, OKDiR.co’yu büyütecek sosyal medya ve Google reklamlarında, ücretli içerik üreticilerinde, Youtube kanalındaki videoların prodüksiyon sürecinde ve yıllık site giderlerinde kullanılmaktadır.

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits