Poddy Medya

is creating Podcast

Select a membership level

Yayın ve Ekipman Desteği

$3
per month
Poddy Medya olarak, Podcast Platformumuz üzerinden bir çok farklı alanda ve konuda yayın yapan Podcast yayıncılarını desteklemekteyiz. Bu süreç içerisinde sürdürülebilirliğimizi sağlayabilmemiz adına, sizlere daha kaliteli içerik ve sunumlar hazırlayabilmek adına; ekipman, sabit yazılım-program giderleri vb. operasyon giderlerimizin karşılanabilmesi adına siz de Patron olabilirsiniz. Bu destek paketinde Patronlarımızın isimlerini, yayınlarımızda ve sosyal medya hesaplarımızda ölümsüzleştireceğiz.
  • Organizasyon ve Ekipman Desteği

"Konu" Patronu

$7.99
per month
Poddy Medya çatısı altında yayın yapan Podcast kanallarından istediğiniz kanal için 1 bölümün "Konu"sunu siz belirleyebilirsiniz. Bölüm adını belirleyen patronların isimleri ilgili bölümde belirtilerek ölümsüzleştirilecektir.
  • Poddy Medya Podcast'lerinden birinde 1 bölümün konuğu olun

"Konuk" Patronları

$15
per month
Poddy Medya çatısı altında yayın yapan Podcast kanallarından istediğiniz kanal için 1 bölümün "Konu"sunu siz belirleyin ve yayının "Konuğu" olun. Bölüm adını belirleyen patronların isimleri ilgili bölümde belirtilerek ölümsüzleştirilecektir.
  • Poddy Medya Podcast'lerinden birinde 1 bölümün konuğu olun
  • Poddy Medya Podcast'lerinden birinde 1 bölümün konusunu belirleyin

1

patron

$3

per month

About Poddy Medya

Poddy Medya 7 Aralık 2018 tarihinde 3 girişimci tarafından yayın hayatına başlayan podcastler bütünü olarak tanımlanabilir. Birbirinden farklı 3 alanda çalışan ve dünyayı anlamaya çalışan bu 3 girişimci, sadece kendi başarılarına değil başka girişimlerin de kendilerini gerçekleştirmesine yardımcı olma motivasyonu ile hareket etmektedir. Bu doğrultuda, Poddy Medya ekibi bu zamanda kadar farklı podcastler altında 16 farklı yayıncıya ev sahipliği yapmıştır. Yayıncılar ve podcastler, dinleyicilerden gelen geribildirimlere göre yeniden değerlendirilmekte ve yeni kanallar ve yayıncılar ile kendini yenilemeye devam etmektedir.

Podcast ekosistemi içerisine dahil olduğunu günden bugüne kadar her türlü dinlenme ve takip verisini şeffaflık çerçevesinde yayınlamaya önem veren Poddy Medya ekibi, organik dinleyicileri ile büyümekte ve gelişmektedir. Farklı görüşlere ve yaklaşımlara, sabrın ve saygının azaldığı günümüz dünyasında, podcast yayıncılığı amatör ruh ve kurumsal yaklaşımları bir araya getiren bir dijital mecra olarak tanımlanmaktadır. Bu doğrultuda Poddy Medya çatısı altında yayınlarına devam eden podcastlerin içeriklerine ve yaklaşımlarına herhangi müdahale yapılmamaktadır. Poddy Medya ekibi olarak nefret söylemi ve şiddeti öven düşünceler içermeyen her podcast yapımcısına kapımızın açık olduğunu bir kere daha vurgulamak isteriz.

Aynı zamanda Poddy Medya ekibi olarak yayınlarımızda bahsedilen konulara ve yaklaşımlara dair ileri okumaları sitemiz aracılığıyla paylaşmayı bir amaç edinmiş bulunmaktayız. Yayıncılarımıza bu konuda bir zorunluluk koymamakla birlikte bilime ve tarafsızlığa olan inancımız nedeniyle paylaşılan bilgilerin güvenilirliğini sağlamak için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Bu sayede geniş yelpazede bir dinleyici kitlesine ulaşmayı hedefleyen Poddy Medya, sadece nicelik olarak büyümenin her yapı için tehdit olduğuna inanan ekibimiz, nitelik olarak gelişmeye ve ilerlemeye en az nicelik olarak büyümek kadar önem vermektedir. Nitelik olarak desteklenmeyen her niceliksel büyüme sağlam temeller üzerine inşa edilmemiş olarak kabul edilebilir.

Poddy Medya ekibi olarak, bizlere her zaman ve her türlü konu ile ilgili olarak ulaşmaktan çekinmemenizi ve bizlere kulak vermenizi rica eder, bol podcastli günler dileriz.

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits