PolishEmergency V

is creating Polish Modifications for GTA 5

Select a membership level

Sierżant PEV

$5
per month
Dzięki wielkie! Otrzymujesz od nas dostęp do beta testów, poza kanałem gdzie publikowane są informacje odnośnie nadchodzących nowości, możesz także brać pełen udział w testach - nawet kilka tygodni przed oficjalną premierą, oprócz tego -  sprawdzać błędy, śledzić postępy prac oraz zgłaszać niedociągnięcia.

Includes Discord benefits
  • Behind-the-scenes content
  • Digital downloads

Aspirant PEV

$15
per month
Poza możliwościami z rangi sierżanta, takimi jak śledzenie postępów oraz branie czynnych udziałów w testach, masz również do dyspozycji gwarantowany support z pierwszej ręki. Dodatkowo otrzymujesz pierwszeństwo w wyborze nowego modelu czy też numerów operacyjnych na radiowozach oraz posiadasz możliwość ubiegania się o własne malowanie do danego pojazdu (np. numery operacyjne według uznania).
Includes Discord benefits
  • Behind-the-scenes content
  • Digital downloads

Inspektor PEV

Limited (3 of 3 remaining)
$30
per month
Ta ranga łączy w sobie wszystkie wymienione wcześniej przywileje + możesz ubiegać się o stworzenie własnej paczki tekstur, nowej konfiguracji pojazdu (na przykład dodanie belki do odblokowanego pojazdu + malowanie) lub mało skomplikowanego modelu (np element wyposażenia do bagażnika itp). Pamiętaj, żeby skontaktować się wcześniej z administracją aby upewnić się, czy twój projekt modyfikacji będzie możliwy do wykonania. Jest to najwyższa forma wsparcia naszego serwera oraz członków grupy developerskiej PEV.
Includes Discord benefits
  • Behind-the-scenes content
  • Digital downloads

26

patrons

$110

per month

About PolishEmergency V

Tworzymy polskie modyfikacje do GTA V, chociażby takie jak pojazdy i umundurowanie polskich służb ratunkowych. Wymaga to od nas kupowania co miesiąc licencji na programy, bez których nie moglibyśmy tworzyć.
Wspierając nas, pozwalasz na dalsze tworzenie modyfikacji. Dodatkowo, jeżeli uzbieramy większą ilość środków, będziemy mogli pozwolić sobie na zakup kolejnych modeli pojazdów, które niestety są bardzo drogie, a poprzednio finansowaliśmy je sami (ponad 600 zł).
Goals
$100 - reached! per month
Udało nam się ustabilizować w kwocie 80$ na miesiąc.
Niestety nasz poprzedni twórca (lazlow555) nie daje znaku życia, dlatego postanowiliśmy skorzystać z usług twórcy thecloser_, jednak u niego model kosztuje aż 200$. 
2 of 2

Become a patron to

2
Unlock 2 exclusive posts
Be part of the community
Connect via private message

Recent posts by PolishEmergency V

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits