Popkulturistid

is creating pop culture and technology Podcasts

Select a membership level

$1
per uus osa
Oled meie patroon ja pääsed ligi ka meie Patreoni blogile, kus avaldame aeg-ajalt lisamaterjale. Aitäh, et aitad meil seda saadet teha!
$3
per uus osa
Ohoo, mogulpatroon! Omad ligipääsu meie Patreoni blogile ning lisame su auväärse nime Popkulturistide kodukale toetajate nimekirja. Suur aitäh ja respekt!

33

patrons

$45

per uus osa

About Popkulturistid

Tere

Meie oleme Ivo ja Jim.
Ivo on teadlane ja Jim on teatrimehest kirjanik.
Koos me oleme POPKULTURISTID.

Põmmmmmmmmmmmm!

Miks Patreon?

Oled juba ammu meie kuulaja? Siis räägime kohe asjast. (Kui ei ole, siis loe meie tutvustust altpoolt.)

Saate tegemisega kaasnevad igasugu kulutused: veebimajutus, salvestus- ja montaažitehnika, saatejuhtide transport ühest linnast teise, šokolaad. Kui sulle meeldib see, mis me teeme ja tahad meid toetada, siis viska meile väike dollar kübarasse. Üks dollar = üks osa. See tähendab, et iga kord, kui avaldame uue osa, võtab Patreon su krediitkaardilt dollari ning saadab selle POPKULTURISTIDELE. Ja meie oleme alalõpmata tänulikud, et sul meisse nii palju usku on.

Oled tõsisem fänn? Mogul? 1%? Siis on sul võimalus toetada iga uue osa valmimist kolme dollariga. Vastutasuks paneme su nime oma koduleheküljele toetajate nimekirja. Suur tänu ja respekt!

Kes või mis on POPKULTURISTID?

POPKULTURISTID on Eesti esimene popkultuuri ja tehnoloogia teemaline podcast. Me teeme seda sellepärast, et need teemad huvitavad meid pööraselt. Kirjandus, koomiksid, videomängud, filmid, muusika ning tõusu ja mõõnana aina kasvav ning vaibuv viha ja kirg tehnoloogia vastu on osa meie argipäevast. Ühtlasi oleme suured podcast'ide kuulajad. Miks siis mitte kõik kokku liita ja teha oma jutusaade? Mõned nimetaksid seda taskuhäälinguks. Me häälitseme su taskus alates 2016. aasta juunist (esimene saade läks üles 18. juunil). Ilmutame end kaks korda kuus. Meid leiab igalt poolt: iTunesistSoundcloudist ja RSS feed'i kaudu. Ja su taskust.

Aitäh, et kuulad!

Become a patron to

114
Unlock 114 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Popkulturistid

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits