14 Şubat Özel: Kalp Ameliyatı
 
Tier Benefits
Pledge $0 or more per month
Everyone
Pledge $0.01 or more per month
Patrons Only
Koaservat
$1 or more per month
Eğer ki her bir Evrim Ağacı okuru sadece bu ufak miktarı bile Evrim Ağacı'na bağışlayacak olsaydı, doğrudan nihai hedefimize ulaşabilirdik! Bize destek olmanın en kolay yolu, olabildiğince fazla kişiyi bu bağış sözünü vermeye davet etmek olacaktır.
Arkea
$2 or more per month
En düşük seviyenin birazcık ötesine geçmek isterseniz, bu seviye size göre!
Protista
$3 or more per month
Giriş-Orta düzeyde etkili bir bağışta bulunmak isterseniz, bu seçenek gerçekten fayda sağlayacaktır. Hedeflerimize ulaşmak için tüm okurlarımızın sadece %6'sının bu bağış miktarını seçmesi yeterli olacak!
Volvox
$5 or more per month
Bu bağış miktarı, Evrim Ağacı'na dikkate değer bir düzeyde katkı sağlamak isteyen okurlarımız için... Her 100 okurumuzdan sadece 4 tanesi bize bu bağışı sağlayacak olsa, hedeflerimize çoktan ulaşmıştık!
Ahtapot
$10 or more per month
Evrim Ağacı'nda gerçek ve gözlenebilir bir değişim yaratmak isteyenler, bu bağış miktarını seçebilirler. Çünkü bu miktar, bizi hedeflerimize dikkate değer miktarda yaklaştıracak!
Trilobit
$25 or more per month
Evrim Ağacı'nın sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla belli bir medyan (ortanca) bağış düzeyini tutturmak zorundayız. İşte bu kategori, tam da buna katkı sağlamak için var! Eğer ki bizi sürdürülebilir kılmak isterseniz, bu düzeyi seçebilirsiniz! 
Çamur Zıpzıpı
$50 or more per month
Evrim Ağacı'nın evrimine tam anlamıyla yön vermek, işte tam bu noktada başlıyor! Bu bağış düzeyini seçen okurlarımız sadece Evrim Ağacı'na can vermekle kalmayacak, aynı zamanda sürpriz 1 adet t-shirt kazanma fırsatına sahip olacak! 
Köpekbalığı
$100 or more per month
Bu cömert katkıyı sağlayan okurlarımızın her birine 1 adet sürpriz kitap  ve 1 adet sürpriz t-shirt hediye! Evrim Ağacı'nı kökten değiştirme imkanı sizlerin elinde!
Şempanze
$250 or more per month
Bu miktarda bağışta bulunan okurlarımız hem 3 sürpriz kitap, hem de 3 t-shirt kazanacaklar! Ayrıca onlara özel bazı videolarımız, imzalı hediyelerimiz ve ortak çalışmalarımız olacak! Sizinle irtibata geçeceğiz. ;)
Neandertal
$500 or more per month
Evrim Ağacı'nın dernekleşme ve vakıflaşma sürecindeki adımları atabilmesi için bu düzeyde katkılara ihtiyacımız bulunuyor.  Bu miktarda bağışta bulunan okurlarımız hem 5 sürpriz kitap, hem de 5 t-shirt kazanacaklar! Ayrıca Evrim Ağacı'nın kuracağı stüdyoda videolarımıza katılabileceksiniz!
HAL9000
$1,000 or more per month
Evrim Ağacı'nı on yıllar boyunca sürdürebileceğimiz kadar büyük bir katkı yapabilirsiniz! Bu düzeydeki katkılar bizi kısa sürede bir dernek, sonrasında da vakıf haline getirecektir. Bu noktadan sonra yaz kampları düzenleyebileceğiz! Ayrıca size 10 kitap, 10 t-shirt hediyemiz olacak. Ayrıca ve Evrim Ağacı'nın stüdyo çekimlerinde yer alacaksınız!
Recent Posts