2D Platformer Yapımı
 
Bu video serisinde 2D mario tarzi Platformer yapimini ogrenicez. Kodlara ve Projenenin tamamina ulasmak icin Patronum olabilirsiniz.


(Video serisi bittikten sonra Kodlar ve Projenin tamami yuklenecektir.)

Tier Benefits
Pledge $0 or more per month
patrons
Everyone
Pledge $0.01 or more per month
patrons
Patrons Only
Patron
$1 or more per month 0 patrons
Patronum olduğunuz için teşekkür ederim. Bu bağışınızla bu güne kadar yapılmıs her dersin koduna ulaşabileceksiniz ve bu kodu istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
Patronların Patronu
$3 or more per month 1 patron
Projelerin tamamını mı istiyorsunuz? Patronların Patronu olarak bu güne kadar yapılmış bütün projelere ulaşabilirsiniz. Projeyi indirip istediğiniz gibi değiştirebilir, özel günler için yaptığım projelere ve derslere sadece siz ulaşabilirsiniz.
En Baba Patron
$5 or more per month 0 patrons
En Baba Patron olarak. Kafanıza takılan soruları sorabilir. Bir sonraki video serisinin konusunu siz belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu güne kadar yapılmış projelerin hepsine ulaşabilirsiniz.
En Özel Patron
$10 or more per month 0 patrons
Her ay, En Özel Patronlara özgü video ve projelere ulaşabilir. Sizin belirlediğiniz konuya özel yapılmış oyuna sadece size özel ulaşabilirsiniz. Ayrıca önceki bütün paketlerdeki ödüllerinde sahibi olabilirsiniz.
Büyük Patron
$20 or more per month 1 patron
Büyük Patron ile Projenizi beraber yapıyor ve piyasaya sürüyoruz.
CEO
$100 or more per month 0 patrons
Wow tam bir CEO ya yakışan hareketler bunlar. CEO paketi ile önceki bütün ödüllere ulaşabilir ve benimle Skype aracılığı ile özel ders yapabilirsiniz.
Recent Posts